Model: SE-BLT-NW

Blat dębowy NATURWOOD na stół czy ławę


Oddajemy w Państwa ręce blaty, których posiadanie niesie entuzjazm, ciekawość i zachwyt. Tak o tych blatach mówią nasi klienci. Te niebanalne i niezwykłe w formie blaty stworzyła sama natura. My tylko wydobyliśmy z nich odrobinę fantazji i wdzię...
650,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni

* wymagane pola

650,00 zł
Opis

Szczegóły

Oddajemy w Państwa ręce blaty, których posiadanie niesie entuzjazm, ciekawość i zachwyt.
Tak o tych blatach mówią nasi klienci.

Te niebanalne i niezwykłe w formie blaty stworzyła sama natura. My tylko wydobyliśmy z nich odrobinę fantazji i wdzięku.

Te piękne blaty zostały wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Drewno to musiało zostać mocno wyselekcjonowane, gdyż do ich stworzenia można było użyć tylko nieliczne deski.
Każdy z nich to indywidualna praca. Każda deska jest inna, z innym usłojeniem, sękami, pęknięciami. Trzeba zatem pamiętać, iż każdy blat to oddzielna historia samego drzewa i inny niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Cechą charakterystyczną blatów NATURWOOD są:

  • -równe krawędzie boczne ( sformatowane pod katem 90 stopni)
  • -różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia
  • -sęki oraz ich różnorodne rozpękania
  • -pęknięcia w różnych postaciach

Blaty dostarczane są w stanie "surowym", tak aby każdy miał możliwość samodzielnego dopasowania zarówno koloru jak i sposobu wykończenia do własnego wnętrza i indywidualnych potrzeb. Na blaty można stosować woski, oleje oraz lakiery lub pozostawić całkowicie naturalne.

Występują one w wielu standardowych rozmiarach, ale gdyby okazało się że nie znaleźli Państwo odpowiedniej wielkości prosimy o kontakt z nami.

Wybierając blat o szerokości 80 cm i np. nogę kwadroloft mamy pewność iż noga idealnie spasuje nam co do szerokości blatu równając się z jego bocznymi krawędziami. Przy blatach 90 cm i szerszych nogi te będą zainstalowane głębiej od krawędzi blatu.

Mamy nadzieję, że łącząc te blaty z różnymi nogami dostępnymi w naszym sklepie, u Państwa w domach powstaną wspaniałe stoły, ławy, blaty robocze i inne konstrukcje, które będą zachwycać domowników i gości.

blaty i nogi do stołów vintage i industrialnych

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Szerokość80 cm
Grubość4 cm
Długość120 cm
MateriałDrewno
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty