Model: ZA.T2

Krzesło Barowe- INDUSTRIAL twarde


Prezentowane Krzesło powstało w oparciu o klasyczny model krzesła spotykanego często w pracowniach czy przemysłowych fabrykach. Dzięki nieco surowej, naturalnej, stalowej barwie znacząco podkreśla wrażenia wizualne ozdabianych pomieszczeń. Pełni funkcje prak...
750,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 2 - 6 tygodni

* wymagane pola

750,00 zł
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Prezentowane Krzesło powstało w oparciu o klasyczny model krzesła spotykanego często w pracowniach czy przemysłowych fabrykach. Dzięki nieco surowej, naturalnej, stalowej barwie znacząco podkreśla wrażenia wizualne ozdabianych pomieszczeń.

Pełni funkcje praktycznego siedziska o silnie industrialnym charakterze. Duże możliwości dopasowania wysokości siedziska to gwarancja praktycznego wykorzystania.

Uwaga: Siedzisko można regulować  od 85 do 112cm, natomiast do wysokości siedziska trzeba doliczyć jeszcze 36 cm wysokości oparcia aby uzyskać całkowitą wysokość krzesła.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji2 - 6 tygodni
Wysokość85 mm
Średnica32 cm
Waga20 kg
Średnica podstawy46 cm
MateriałStal
KolorCzarny, Stalowy
Recenzje

Recenzje dla produktu Krzesło Barowe- INDUSTRIAL twarde

  1. Kozak17.02.2017

    Zdecydowanie polecam te hokery. Bardzo masywne, dobrze wykonane i nie szczędzono na nie materiału. Na rynku widziałem wiele Chińskiej tandety która niejednokrotnie miała wyższą cenę jak ten hoker. Tak wiec Jeśli firma utrzyma ten poziom to jakościowy i cenowy to odniesie sukces.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane