Model: SE.DRZ.OLD

Postarzane dębowe drzwi przesuwne OLD


Dębowe drzwi w stylu country z przeznaczeniem do systemów przesuwnych. Zostały wykonane z desek dębowych w których zachowano naturalne usłojenie oraz sęki drewna. Każda deska jest inna, nie mniej żadna użyta deska nie stanowi tu przypadku. Deski ...
999,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 7 - 21 dni
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Dębowe drzwi w stylu country z przeznaczeniem do systemów przesuwnych.

Zostały wykonane z desek dębowych w których zachowano naturalne usłojenie oraz sęki drewna.

Każda deska jest inna, nie mniej żadna użyta deska nie stanowi tu przypadku. Deski są selekcjonowane i dobierane do siebie tak aby całość dobrze wyglądała.

Przy wyborze tych drzwi należy pamiętać iż każda sztuka będzie nieco inna ponieważ nie znajdziemy dwóch identycznych kawałków drewna.

Drzwi takie z pewnością znajda zastosowanie zarówno we wnętrzach mocno retro, knajpach, karczmach gdzie znajduje się dużo drewna, cegły czy kamienia ale i również w bardzo nowoczesnych minimalistycznych pomieszczeniach gdzie chcemy zaakcentować czy wręcz zaszokować.

Drzwi  dostarczane są w stanie "surowym", tak aby każdy miał możliwość samodzielnego dopasowania zarówno koloru jak i sposobu wykończenia do własnego wnętrza i indywidualnych potrzeb.

Możemy również wykonać drzwi na inny wymiar. Cena drzwi na zamówienie jest kalkulowana indywidualnie i zależy od wielkości.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji7 - 21 dni
Szerokość100 cm
Wysokość210 cm
Grubość4 cm
Waga65 kg
MateriałDrewno
KolorDo wyboru
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane