W starym stylu

Stal prasowana


Wykorzystanie stali prasowanej do produkcji akcesoriów meblowych oraz wykończeniowych to możliwość stworzenia funkcjonalnych zawiasów, wieszaków, okuć meblowych oraz emblematów. Ich prosta forma wyrażona w praktycznym kształcie pozwala na doskonałe wyposażenie danego wnętrza w funkcjonalne i trwałe rozwiązania. Dekoracyjna funkcja narożników oraz opływowe kształty znajdą znaczące zainteresowanie szczególnie u wielbicieli stylu retro. Ich estetyczne wykonanie poprzez wykorzystanie wytrzymałej stali jest gwarancją wygodnego zastosowania każdego z akcesoriów. Oferowane przez nas łączniki oraz narożniki oprócz funkcji estetycznej pozwalają również na odpowiednie zabezpieczenie mebli przed otarciami czy zadrapaniami.


 

 
1

Stal prasowana to metal wykorzystywany do produkcji akcesoriów meblowych. Wykorzystanie stali prasowanej pozwala stworzyć wiele praktycznych i pięknych przedmiotów do domu, na przykład: zawiasy drzwiowe, zasuwy i skoble, uchwyty meblowe, szyldy na klucze oraz narożniki i winkle. Przedmioty, dekoracje i akcesoria meblowe ze stali prasowanej są bardzo wytrzymałe, trwałe i solidne – przetrwają wiele lat. Żaden popularny wykorzystywany w tym celu metal nie jest tak mocny, a zarazem lekki i poręczny jak stal prasowana.

Warto wspomnieć, że takie elementy ze stali pozwalają na samodzielne ozdobienie i wykończenie mebli z drewna czy płyty. Oferowane przez nas łączniki oraz narożniki, oprócz funkcji estetycznej, pozwalają również na odpowiednie zabezpieczenie mebli przed otarciami czy zadrapaniami. Jeśli wiec jesteś stolarzem lub miłośnikiem postarzania mebli zachęcamy do montowania w nich naszych stalowych zawiasów i uchwytów, które podniosą jakość i trwałość takich produktów.

Prosta forma i klasyczny kształt dekoracji meblowych ze stali prasowanej pozwala wyposażyć wnętrza w funkcjonalne i trwałe rozwiązania. Takie elementy znakomicie sprawdzą się przy urządzaniu kuchni, spiżarni, jadalni, łazienki, salonu, tarasu oraz ogrodu. Szczególnie polecamy je osobom prowadzącym restauracje, puby i hotele utrzymane w klimacie old vintage retro lub stylu rustykalnym albo dworkowym. Wielbiciele stylu retro lub shabby chic pokochają dekoracyjne możliwości oraz opływowe kształty oferowanych przez nasz sklep akcesoriów ze stali prasowanej. Warto dodać, że posiadamy także produkty dla miłośników stylu loft i industrial, na przykład surowe stalowe wsporniki do półek, które pięknie podkreślą pofabryczny klimat urządzonego w tym stylu pomieszczenia.

Nasz asortyment produktów retro ze stali prasowanej to także, poza wymienionymi przedmiotami, interesujące staromodne minikłódki, ćwieki dekoracyjne, cyferki do zamontowania na drzwiach mieszkań i domów lub na elewacji, gwoździki, haki wieszakowe na przykład na kurtki, ścierki w kuchni, klucze lub ręczniki w łazience, industrialne łączniki budowlane, klamry ze skoblem, a także kloszy do lamp loftowych, nogi do zamontowanie do blatu pozwalające stworzyć stoły w klimacie industrialnym, kołatki, kółka jezdne do drzwi przesuwnych, narożniki dekoracyjne, narożniki meblowe grotowe i płaskie, nogi do stołu typu A, odpowietrzniki meblowe, skoble gotyckie, świeczniki, hokery barowe, całą kolekcję akcesoriów ze stali prasowanej w stylu sielskim: uchwyty na wino, nogi stołowe, uchwyty meblowe, a także uchwyty lampowe sufitowe, zamki do kuferków, ozdobne zasuwy drzwiowe czy żyrandol w stylu retro pordzewiany.