Szanowni Klienci, nasz sklep on-line działa jak dotychczas - bez przeszkód przyjmujemy i realizujemy zamówienia.
Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego i przez chat. Dowiedz się więcej TUTAJ

W starym stylu

Uchwyty muszle


Uchwyty do szuflad - muszle to sprawdzone rozwiązania, wykorzystywane szczególnie przez zwolenników aranżacji wnętrz w stylu retro. Wykonane z najwyższej jakości stali uchwyty muszle dostępne w naszej ofercie to możliwość skompletowania niezbędnych akcesoriów meblowych. Wytrzymałe uchwyty, posiadające charakterystyczne rustykalne zdobienia zadowolą wszystkich wielbicieli niepowtarzalności, oryginalności oraz niewątpliwego stylu, jednocześnie zaskakując swoją funkcjonalnością i atrakcyjną ceną.

Uchwyty do szuflad typu muszla to bardzo popularne elementy dekoracyjne, które spodobają się miłośnikom stylu retro. Są to klasyczne przykłady rustykalnych akcesoriów meblowych pozwalających uzyskać harmonijny klimat pomieszczeń utrzymanych w klimacie retro. Znakomicie sprawdzają się na przykład jako uzupełnienie aranżacji kuchni czy łazienki w stylu prowansalskim lub francuskim – nadają im odpowiednią oprawę. Dzięki nim meble wyglądają na starsze, a całe pomieszczenie jest bardziej przytulne. Oferowane w naszym sklepie uchwyty muszle wykonane z najwyższej jakości stali i żeliwa. Rystyklaneuchwyty.pl umożliwia Państwu skompletowanie niezbędnych akcesoriów meblowych do kuchni, łazienki, spiżarni czy salonu.

Uchwyty muszle są bardzo wytrzymałe i posiadające charakterystyczne rustykalne zdobienia, które zachwycają wielbicielu stylu old vintage retro. Są niepowtarzalne, wykonywane ręcznie i mają bardzo szykowny styl. Są przy tym funkcjonalne, wygodne dla palców, a przy tym wszystkim – niedrogie i po prostu piękne. Takie uchwyty muszle przydadzą się jeśli chcemy odnowić starą komodę, retro kredens, szafki czy szafy. W Internecie oraz na naszej stronie można znaleźć mnóstwo inspiracji związanych z wykorzystaniem uchwytów muszlowych w wystroju i aranżacji wnętrz.

Oferta uchwytów muszli w naszym sklepie to nie tylko uchwyty gładkie, ale także bogato zdobione, w których dopracowany jest każdy najdrobniejszy detal. Takie ozdobne uchwyty muszlowe wykonujemy z odlewu żeliwnego przy zachowaniu znakomitej precyzyjni ruchów podczas ozdabiania jego korpusu. Uchwyty poddajemy następnie procesom postarzania i impregnacji, co zapewnia wygodne użytkowanie i trwałość każdego elementu.

Oferujemy Państwu uchwyty muszlowe gładkie, półokrągłe, a także misternie zdobione, prostokątne, o wielu rozmiarach i wykonane z metalu o różnych odcieniach. Każdy uchwyt posiada wywiercone otwory, a zestawie także pasujące wkręty, dzięki czemu po otrzymaniu od nas przesyłki uchwyty muszlowe są gotowe do montażu. Specjalnie dla naszych Klientów uruchomiliśmy także możliwość zamówienia uchwytów z dowolnym napisem przy zamówieniu hurtowym na co najmniej 500 sztuk. Możemy odlać uchwyty z dowolnym logiem firmowym czy wzorem/herbem.