Cechy charakterystyczne
Ozdobna bateria wannowa retro LEXIE jest wykonana w kolorze czarnym. Jest bardzo stylowa, przypomina prawdziwy, dawny prysznic. Wprowadzi wyjątkowy klimat do łazienki w stylu retro, doskonale wpisze się w stylizację industrialną, rustykalną.
Bateria wyposażona jest w kran oraz ręczną słuchawkę prysznicową, z deszczownicą w kształcie charakterystycznego dla dziewiętnastowiecznych rozwiązań kapturka.
Do otwierania, zamykania i regulacji strumienia wody służą rzadko obecnie stosowane pokrętła, zdobione wypukłym, staroświeckim wzorem. Okrągłe kurki są wygodne w użyciu, ponieważ na bokach mają wycięte specjalne rowki.
Bateria LEXIE przeznaczona jest dla wszystkich miłośników stylu retro. Stylizowana jest na starą, lecz wykonana jest solidnie, spełnia wszystkie współczesne standardy, w użyciu jest wygodna i praktyczna.
Szczegóły:
Długość wylewki 155 mm
Rozstaw kurków 185 mm
Wysokosć baterii 280mm
Średnica prysznica 65mm
Specyfikacja techniczna
Termin wysyłki |
1 - 7 dni |
Wysokość całkowita |
280 mm |
Odległość od ściany |
155 mm |
Materiał |
Mosiądz |
Kolor |
Czarny |