Menu
W starym stylu

Baterie stojące


Odpowiednio dobrana bateria stojąca umywalkowa oprócz aspektu dekoracyjnego, zdobiącego powinna być przede wszystkim funkcjonalna i praktyczna,a także przyczyniać się do oszczędności wody. Wybór odpowiedniego kranu często bywa utrudniony ze względu na mnogość i różnorodność modeli dostępnych na rynku, ale zawsze należy kierować się jakością - nasze produkty wykonujemy ze sprawdzonych i trwałych materiałów. Warto więc zdecydować się na modele z naszej oferty!


 

 
1

Dawno już minęły czasy, gdy łazienka pełniła funkcję czysto praktycznego pomieszczenia. Dziś musi ona być zaaranżowana w sposób piękny i przytulny, zachęcający do przyjemnego relaksu w tym pomieszczeniu. Ze względu na to, że we współczesnych łazienkach funkcjonalność i piękno mają iść w parze, coraz chętniej sięgamy po retro aranżację tego wnętrza, odnoszącą się do ponadczasowych rozwiązań, doskonałej jakości produktów, wysokiej praktyczności wyposażenia i szacunku dla wielowiekowych tradycji.

Aranżacja łazienki w starym stylu nie należy do najłatwiejszych, choćby z tego względu, że większość producentów akcesoriów łazienkowych stawia na nowoczesność wyposażenia. My jednak mamy dla Państwa coś wyjątkowego, niebanalnego i wspaniałego: retro armaturę łazienkową, idealnie odwzorowującą klimat dawnych lat, a jednocześnie zgodą ze współczesnymi standardami i niezwykle wygodną w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdują się baterie prysznicowe, baterie naścienne, krany wannowe, armatura prysznicowa, a także niezwykle stylowe, postarzane krany stojące, idealne do umywalek w starym stylu, w tym do misek nablatowych, które ostatnimi czasy są jednym z najmodniejszych gadżetów w stylowych wnętrzach, zwłaszcza w łazienkach w stylu retro.

Krany stojące z naszej oferty to krany niskie oraz wysokie baterie – dzięki temu każdy z łatwością dopasuje armaturę do posiadanego wyposażenia. Wszystkie antyczne baterie umywalkowe odznaczają się wyjątkowym designem, są wykonane z doskonałej jakości mosiądzu i z pewnością posłużą przez długie lata. W ich wykonaniu widoczna jest precyzja i pasja, zadbaliśmy o to, by każdy detal dawał wrażenie autentyczności starodawnego wyposażenia. Jednocześnie nasze retro krany charakteryzują się wyjątkową użytecznością i funkcjonalnością. Płynna regulacja przepływu wody oraz mieszacz ciepła zimna woda to udogodnienia, które posiadają wszystkie rustykalne krany z oferty. Baterie umywalkowe w starym stylu są zatem jednocześnie starodawne i nowoczesne, doskonałe dla każdego, kto ceni sobie niebanalną formę, tradycyjne wzornictwo i nowoczesną wygodę.

Stojące krany z mosiądzu dostępne są w kolorystyce czarnej lub mosiądz antyczny. Retro armatura wspaniale uzupełnia stylizację łazienki vintage, retro, rustykalnej, antycznej czy barokowej. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotna jest dbałość o detal, harmonia wyposażenia, klasyczne rozwiązania i niebanalna forma. Kran do łazienki – odpowiednio dobrany – będzie stylizacyjną kropką nad i. Pamiętajmy tylko, by dobrać do niego równie piękne, pasujące stylem, inne elementy wyposażenia: baterię prysznicową, korek do umywalki, ale także meble, okucia meblowe, oświetlenie czy dekoracje w retro stylu.