Menu
blat dębowy na ławkę

Więcej widoków

Model: AQ.L

Blat dębowy na ławkę ANTIQUE


550,00 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 3 - 6 tygodni

* wymagane pola

550,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Blaty drewniane co powinieneś wiedzieć Jak dobrać nogi do blatu Kolory i pielegnacja blatów drewnianych

Oddajemy w Państwa ręce blaty, których posiadanie niesie entuzjazm, ciekawość i zachwyt.
Tak o tych blatach mówią nasi klienci.

Te niebanalne i niezwykłe w formie blaty stworzyła sama natura. My tylko wydobyliśmy z nich odrobinę fantazji i wdzięku.

Te piękne blaty zostały wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Drewno to musiało zostać mocno wyselekcjonowane, gdyż do ich stworzenia można było użyć tylko nieliczne deski.  Każdy z nich to indywidualna praca. Każda deska jest inna, z innym usłojeniem, sękami, pęknięciami. Trzeba zatem pamiętać, iż każdy blat to oddzielna historia samego drzewa i inny niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd.

Cechą charakterystyczną blatów ANTIQUE są:

 • - równe krawędzie boczne ( blat sformatowany )
 • - różnorodne usłojenie i naturalne przebarwienia
 • - sęki oraz ich różnorodne rozpękania
 • - pęknięcia w różnych postaciach
 • - wstawki ozdobne i łączniki na jaskółczy ogon
 • -możliwa listwa wzmacniająca po krótszych krawędziach blatu

Blaty dostarczane są w stanie "surowym", tak aby każdy miał możliwość samodzielnego dopasowania zarówno koloru jak i sposobu wykończenia do własnego wnętrza i indywidualnych potrzeb. Na blaty można stosować woski, oleje oraz lakiery.

Występują one w wielu standardowych rozmiarach, ale gdyby okazało się że nie znaleźli Państwo odpowiedniej wielkości prosimy o kontakt z nami.

Wybierając blat o szerokości 40 cm i np. nogę kwadroloft mamy pewność iż noga idealnie spasuje nam co do szerokości blatu równając się z jego bocznymi krawędziami i powstanie nam ławka do siedzenia 

Mamy nadzieję, że łącząc te blaty z różnymi nogami dostępnymi w naszym sklepie, u Państwa w domach powstaną wspaniałe ławki, siedziska, półki, parapety i inne konstrukcje, które będą zachwycać domowników i gości. 

*Blat wykonujemy także w wymiarach niestandardowych. Maksymalna szerokość 1100 mm i wysokość 2200 mm. W celu dokonania wyceny prosimy o kontakt e-mail info@rustykalneuchwyty.pl

Specyfikacja techniczna

Szerokość całkowita 40 cm
Grubość 4 cm
Rodzaj powierzchni Gładka
Informacje dodatkowe W przypadku wyboru blatu wybarwionego i/lub wykonanego w wymiarze niestandardowym, asortyment traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie i nie podlega zwrotowi (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta)
Opinie klientów
 1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik
 • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane