Aranżacje loftowe charakteryzuje swoista surowość i oszczędność form. Na pierwszy rzut oka niektórym mogą wydawać się one zimne, czy wręcz dopychające, jednak mają swój swoisty urok, który docenia coraz więcej osób. W stylu tym można także odnaleźć ślady innych stylów głównie vintage i retro. Dlatego doskonale odnajdą się w nich niebanalne dekoracje, jakimi są szyldy podświetlane 3D. To dzięki nim ożywimy te chłodne przestrzenie oraz dodamy im nieszablonowego i ekstrawaganckiego charakteru.

Aranżacje loftowe, które lubią zaskakiwać i łamać schematy

Wnętrza loftowe to wyraz surowej prostoty i minimalizmu. To w nich rządzą wysokie sufity, duże przeszklenia oraz przestrzenie nieoddzielone od siebie tradycyjnymi ścianami działowymi. Panują w nich dostojna biel, szarość w rozmaitych odsłonach i elegancka czerń. Takie aranżacje loftowe tworzą w dużej mierze meble industrialne będące połączeniem chłodnego metalu, ciepłego drewna i szlachetnego szkła. Zaskakujące w tych wnętrzach są też ściany najczęściej ukazujące czerwoną, surową cegłę lub beton konstrukcyjnych, a gdzieniegdzie znajdziemy wystające z nich rury i kable elektryczne. Styl industrialny wyznaje jedną zasadę: im mniej, tym lepiej, dlatego nie znajdziemy tu zbyt wielu dekoracji. Niemniej jednak dla tych, którzy lubią ekstrawaganckie, nieszablonowe rozwiązania idealne będą szyldy podświetlane 3D. Takie kolorowe dekoracje industrialne świetnie skontrastują się z surowością ścian. Wybierając szyldy w stylu retro przywodzące na myśl Hollywood z lat 80. XX wieku, dodamy tym wnętrzom mocnego, wyrazistego charakteru.

szyldy podświetlane 3d

Więcej w kategorii szyldy podświetlane 3D

Szyldy podświetlane 3D – dekoracje loft dla każdego domu

Choć na co dzień tego rodzaju dekoracje industrialne możemy spotkać głównie w stylizowanych knajpach i barach, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć z nich element wystroju mieszkań urządzonych odważnie z wyrazistą nutą nonszalancji. Podświetlane szyldy 3D to dekoracje ścienne wykonane z metalu i podświetlane punktowo światłem LED. Niebanalnego charakteru dodają im dobrze widoczne wypukłości, które wprowadzają element trójwymiarowości do każdego wnętrza. Dzięki temu są o wiele ciekawszą dekoracją niż tradycyjne płaskie obrazy i plakaty.

Szyldy podświetlane 3D pokochają aranżacje loftowe z elementami retro. Można zawiesić je na korytarzu, gdzie dobrze widoczny napis „Welcome” przywita naszych gości już od progu, mówiąc, że jest to dom osób, które wykazują się ekstrawaganckim charakterem. Tego rodzaju dekoracje industrialne z wizerunkiem kawy, popcornu czy lodów utrzymane w stylistyce Hollywood z lat 80. to idealnie sprawdzą się w każdej nowoczesnej kuchni, które wprowadzą do niej nieco ciepła i świtała. Podświetlane szyldy 3D doskonale odnajdą się w pokoju nastolatka. Zawieszony na drzwiach szyld z napisem „Stop. Watch and pray” będzie ostrzegał, że goście wkraczają w „niebezpieczną” strefę młodej, niepokornej osoby. Z kolei umieszczone w pokoju młodzieżowym oddadzą buntowniczy charakter jego właściciela poprzez poważnie brzmiące sentencje dotyczące filozofii życia. Takie dekoracje loftowe nie tylko będą stanowiły rzucający się w oczy element wystroju, ale i, przy zgaszonym świetle, wprowadzą do pokoju nieco tajemniczej atmosfery.

aranżacje loftowe

Więcej kategorii dekoracje

Charakterne dekoracje do garażu każdego mężczyzny

Szyldy podświetlane 3D to wprost idealne dekoracje od garażu. Jest to miejscu, w którym najczęściej panuje surowy beton, a w półmroku dostrzec można reflektory samochodu lub motocyklu oraz metaliczny połysk narzędzi — azyl każdego mężczyzny, czyli miejsce nie tylko przeznaczone do majsterkowania, ale i spotkań z kolegami przy piwie i kartach. Aby nadać mu jeszcze bardziej męskiego charakteru, warto wybrać do niego stylowe dekoracje do garażu. Podświetlane szyldy 3D „Drive In” lub „Mans cave” będą zapraszały do wejścia, a te z legendarnym napisem „Route 66” jednoznacznie poinformują każdego gościa o pasjach właściciela tej przestrzeni. Szyldy podświetlane 3D dzięki światłu LED wprowadzą do garażu odrobinę ciepła i zdecydowanego charakteru, a w dużej ilości mogą zastąpić światło płynące z żarówki, które wprowadzi niepowtarzalną atmosferę podczas męskich spotkań.

Podświetlane szyldy 3D rodem z lat 80. dla stylowych restauracji i pubów

Szyldy podświetlane 3D to wyjątkowe dekoracje industrialne, które budują wystrój klimatycznych pubów i knajp. Zawieszony na wejściu napis „Welcome”, a przy barze tabliczki z napisem „Beer”, „Burgers” czy „Eat here. It's cheap and homemade” zachęcą gości do zakupu napojów i jedzenia. Podświetlony szyld 3D z wizerunkiem lodów, ciast i kawy w stylu Hollywood z lat 80. to idealne dekoracje loftowe dla stylizowanych retro cukierni i kawiarni. Znajdziemy także interesujące podświetlane szyldy 3D idealne do kin czy kręgielni, które przeniosą gości do klimatycznego świata USA z ubiegłego wieku. Tego rodzaju ozdoby nie tylko sprawią, że będą przykuwały wzrok gości i zachęcały do pozostania w lokalu na dłużej, ale i będą rzucały delikatną poświatę, dodatkowo oświetlając te pomieszczenia.

Aranżacje loftowe z jednej strony urzekają swoim minimalizmem i surowością, z drugiej zachwycają elegancją i wyrafinowaniem. Dominują tu przestronne pomieszczenia, meble loftowe oraz surowy beton konstrukcyjny i cegła na ścianach, które jednoznacznie określają charakter tych wnętrz. Aby nieco ocieplić te pomieszczenia, a przy tym dodać im ekstrawagancji, warto postawić na niebanalne dekoracje industrialne. Szyldy podświetlane 3D z wizerunkami kawy i domowego jedzenia to idealne ozdoby każdej stylowej kuchni. Podświetlane napisy i sentencje sprawdzą się także w pokoju niepokornego nastolatka. Z kolej tabliczki podświetlane światłem LED odnoszące się do świata motoryzacji to idealne dekoracje do garażu każdego mężczyzny. Podświetlane zzyldy 3D to także najlepsza inwestycja do stylizowanych knajp, barów, kręgielni, kin czy cukierni, które przeniosą swoich gości w klimat Hollywood lat 80.

dekoracje do garażu

Więcej w kategorii tabliczki dekoracyjne