Menu
drzwi dębowe przesuwne żywica

Więcej widoków

Model: ONE.Z-100x210

Drzwi przesuwne drewniane dębowe ONE BOARD z żywicą


3 825,00 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 5 - 8 tygodni

* wymagane pola

3 825,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi One Board z żywicą to propozycja dla najbardziej wymagających miłośników natury w nowoczesnej formie – są połączeniem najwyższej jakości, komfortu użytkowania i niezwykłego designu.

One Board z żywicą to drzwi przesuwne wykonane ze specjalnie selekcjonowanego drewna dębowego. Surowiec ten jest niezwykle solidny i trwały, dzięki czemu świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Nierówne krawędzie drzwi One Board nadają im naturalny i nieregularny kształt, co sprawia, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Połączenie naturalnego materiału, jakim jest drewno z niezwykle modnym akcentem czarnej żywicy daje zaskakujący i niepowtarzalny efekt.

Tym, co wyróżnia drzwi One Board z żywicą są naturalnie występujące przebarwienia, rozpękania i szczeliny. W drzwiach mogą pojawić się zagłębienia, miejsca po sękach lub łączenia na „jaskółczy ogon”, które powodują, że produkt nabiera charakteru i oryginalności.

Aby zapewnić najwyższą trwałość, w drzwiach One Board zastosowano dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed odkształceniem. Naprzemianstronne ułożenie słoja oraz obecność listew wzmacniających wzdłuż krótszych krawędzi sprawuje funkcję ochronną, a sam surowiec, z którego powstały drzwi wykazuje się ponadprzeciętną trwałością.

Każdy egzemplarz drzwi One Board z żywicą jest jedyny i niepowtarzalny ze względu na kształt i niejednolitą powierzchnię. Aby jak najlepiej oddawały charakter miejsca, w którym zostaną zamontowane, zachęcamy do samodzielnego doboru prowadnic, uchwytów oraz innych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Proponujemy drzwi surowe lub wybarwione olejem naturalnym bądź brązowym. Możliwości konfiguracji poszczególnych elementów sprawiają, że drzwi będą wyjątkowe i dostosowane do indywidualnych preferencji i upodobań.

Drzwi One Board z żywicą sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i loftowych czy rustykalnych. Pomimo masywności, jaką charakteryzują się drzwi dębowe, nie przytłaczają one pomieszczeń, wręcz przeciwnie – zajmują znacznie mniej miejsca niż drzwi tradycyjne, a naturalność drewna sprawia, że pozostaną zawsze modne i ponadczasowe.

Cechy, które sprawiają, że drzwi One Board z żywicą idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu, to:
- naturalność,
- unikatowość – każdy egzemplarz to osobne dzieło natury,
- najwyższa jakość wykonania,
- niezwykle trwałe i solidne lite drewno dębowe.


*Produkt wybarwiony i/lub wykonany w wymiarze innym niż 100-110x210 cm. w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.
*Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

EAN 5907772071946
Wysokość całkowita (cm) 210
Szerokość całkowita (cm) 100-110
Grubość/Głębokość całkowita (cm) 3.5
Materiał Dąb
Kolor Drewno - olej do wyboru, Żywica - czarna
Wykończenie Surowy / Olejowany
INFORMACJE DODATKOWE Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty