Model: SE.DRZ.ONE2

Drzwi przesuwne jesionowe ONE BOARD


1 520,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 5 tygodni

* wymagane pola

1 520,00 zł
Opis

Szczegóły

Drzwi przesuwne ONE BOARD wykonane zostały z litego drewna jesionowego a odpowiedni dobór materiału sprawia że wyglądają jak jeden kawałek deski.

Na bokach znajdują się różnego rodzaju naturalne nierówności pnia drzewa, które sprawiają że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

W części środkowej występują różnego rodzaju sęki, przebarwienia i pęknięcia charakterystyczna dla produktów pochodzenia naturalnego. W drzwiach są zastosowane łącznikami na jaskółczy ogon.

Składając zamówienie należy wybrać odpowiednie wybarwienie drewna, lub wybrać opcję w stanie surowym - oraz wybrać kolor wstawki - jasna, szczotkowana lub ciemna, przypalana.

Na zdjeciu drzwi widoczne są z ciemnymi wstawkami w kolorze olej naturalny.

DODATKOWA USŁUGA OLEJOWANIA

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasze kilkuletnie doświadczenie w wybarwianiu drzwi, gwarantuje najwyższa jakość wykonania.
Nałożenie oleju nie tylko impregnuje drewno i zabezpiecza przed wilgocią, ale także nadaje wyjątkowy efekt wizualny.
Proces, wykonywanego przez nas olejowania, odbywa się dwuetapowo w odstępach 24 h, środkami najwyższej jakości. Kolejna warstwa oleju nakładana jest po pełnym odparowaniu pierwszej, gwarantując jeszcze lepsze zabezpieczenie drzewa przed zmiennymi warunkami środowiskowymi i działaniem promieni UV.

W przypadku wyboru drzwi wybarwionych (olej naturalny lub brąz), produkt traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji 1 - 5 tygodni
Szerokość 80, 90, 100, 110 cm
Wysokość 210, 220 cm
Grubość 3,5 cm
Materiał Jesion
Informacje dodatkowe * wymiar na zamówienie
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane