Model: 05.086D.AI.30

Gałka meblowa PIERŚCIENIE SATURNA 35mm


Gałka meblowa pierścienie saturna to klasyczny wzór uchwytów meblowych. Widoczne na jej korpusie okręgi nawiązują do układu pierścieni jednego z ciał niebieskich. Takie wzornictwo, naśladujące zjawiska zachodzące w otoczeniu człowieka jest znane od pokole...
12,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Opis

Szczegóły

Gałka meblowa pierścienie saturna to klasyczny wzór uchwytów meblowych. Widoczne na jej korpusie okręgi nawiązują do układu pierścieni jednego z ciał niebieskich. Takie wzornictwo, naśladujące zjawiska zachodzące w otoczeniu człowieka jest znane od pokoleń stanowi wyznacznik stylu rustykalnego.

Oferowane przez nas akcesoria meblowe wykonywane są z należytą starannością i dokładnością. Ich oryginalne i ciekawe kształty pozwalają na uniwersalne zastosowanie we wszystkich wnętrzach obfitujących w dodatki retro.

Śruba mocująca w zestawie.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Wysokość30 mm
Średnica35 mm
Średnica podstawy17 mm
MateriałŻeliwo
KolorStalowy
Recenzje

Recenzje dla produktu Gałka meblowa PIERŚCIENIE SATURNA 35mm

 1. Produkt
  Dostawa

  Iwona16.03.2016

  Bardzo ładna gałka meblowa w klasycznym retro kształcie. Naprawdę masywna, ciężka, lekko patynowana w czerń. Bardzo jestem zadowolona. Kupiłam ten model gałki do mebli kuchennych z nowoczesnymi frontami lakierowanymi na biały połysk. Bałam się jak to będzie się komponować ale wyszło lepiej jak chciałam.

 2. Produkt
  Dostawa

  Piotr 25.02.2016

  Gałki meblowe Saturn to bardzo dobry wybór. Stara retro stylistyka połączona z bardzo mocnym tworzywem jakim jest żeliwo daje gwarancje iż produkt przetrwa lata.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane