Model: ZA.K06

Kółko jezdne INDUSTRIALNE 120 mm


Rustykalny styl wykańczania wnętrz to przede wszystkim duża staranność o właściwe zgranie wszystkich akcesoriów meblowych, tworzących harmonijną całość. Prezentowane kółko jezdne zostało wykonane na wzór autentycznych kółek używanych w przemyśle ze ...
65,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni

* wymagane pola

65,00 zł
Opis

Szczegóły

Rustykalny styl wykańczania wnętrz to przede wszystkim duża staranność o właściwe zgranie wszystkich akcesoriów meblowych, tworzących harmonijną całość.

Prezentowane kółko jezdne zostało wykonane na wzór autentycznych kółek używanych w przemyśle ze stali najwyższej jakości. Ich funkcjonalne wykorzystanie to możliwość montowania do wszelkiego rodzaju kufrów, szafek czy nawet stołów, podnosząc w ten sposób możliwości swobodnego aranżowania wnętrz. Szczególna troska i staranność o końcową jakość wykonywanych przez nas akcesoriów meblowych przejawia się dużym naciskiem na unikatowy wygląd i tradycyjne sprawdzone rozwiązania.

UWAGA: Cena dotyczy jednej sztuki.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Wysokość135 mm
Długość120 mm
Średnica120 mm
Szerokość podstawy120 mm
Wysokość podstawy50 mm
MateriałŻeliwo/Stal
KolorStalowy
Recenzje

Recenzje dla produktu Kółko jezdne INDUSTRIALNE 120 mm

  1. Produkt
    Dostawa

    Stary Kazek01.03.2016

    Bardzo ale to bardzo polecam te stylowe jakże piękne kółka. Nikt ze znajomych nie uwierzył że to jest nowy produkt. Każdy myśli że wygrzebałem go na giełdzie staroci. Super.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane