Menu
komoda manchester

Więcej widoków

Model: ZA.KMA.MCTR

Komoda loft industrialna na kółkach MANCHESTER 1


3 748,00 zł

2 998,40 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 7 dni
Opis

Cechy charakterystyczne

Kolekcja industrialnych mebli Mancherster to nasza autorska seria, dostępna tylko w naszym sklepie. Meble z tej serii to prawdziwe unikaty, z których każda sztuka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, ze względu na ręczną obróbkę.

Produkty z kolekcji Manchester wykoane zostały z drewna sosnowego, specjalnie barwionego i lakierowanego oraz stali w kolorze grafitowym. Stelaż tych mebli posiada widoczne zeszlifowania po spawach oraz charakteryzuje się ozdobnymi nitami na brzegach mebli. Masywne meble zyskały na lekkości dzięki zastosowaniu jezdnych o obrotowych kółek. Kółka meblowe posiadają blokady (dwa kółka z blokadą, dwa bez blokady, zatem w łatwy sposób sprawimy, że mebel nie przemieści się. Zastosowanie jezdnych kółek to doskonała alternatywa, która pozwala na łatwe przesuwanie po wnętrzu np. przy rearanżacji lub po prostu przy sprzątaniu.

Komoda Manchester , posiada trzy pojemne szuflady, zamykaną półkę (bez podziału na poziomy) oraz półkę w postaci wolnej przestrzeni. Komoda, jak i pozostałe meble z tej serii mają drewniane, bardzo estetycznie wygladające "plecy", dlatego też doskonale prezentują się jako meble wolnostojące.

Specyfikacja techniczna

Kolekcja Manchester
Wysokość całkowita 81 cm
Szerokość całkowita 152 cm
Głębokość całkowita 52 cm
Materiał Drewno/Stal
Kolor Brązowy
Wykończenie Lakierowany
Rodzaj wysyłki Produkt w całości zmontowany
Informacje dodatkowe półka: wysokość 20 cm , szerokość141 cm
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty