Model: ZA.T2

Krzesło barowe, hoker INDUSTRIAL twarde


Prezentowane Krzesło powstało w oparciu o klasyczny model krzesła spotykanego często w pracowniach czy przemysłowych fabrykach. Dzięki nieco surowej, naturalnej, stalowej barwie znacząco podkreśla wrażenia wizualne ozdabianych pomieszczeń. Pełni funkcje prak...
750,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 2 - 6 tygodni

* wymagane pola

750,00 zł
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Prezentowane Krzesło powstało w oparciu o klasyczny model krzesła spotykanego często w pracowniach czy przemysłowych fabrykach. Dzięki nieco surowej, naturalnej, stalowej barwie znacząco podkreśla wrażenia wizualne ozdabianych pomieszczeń.

Pełni funkcje praktycznego siedziska o silnie industrialnym charakterze. Duże możliwości dopasowania wysokości siedziska to gwarancja praktycznego wykorzystania.

Uwaga: Siedzisko można regulować  od 85 do 112cm, natomiast do wysokości siedziska trzeba doliczyć jeszcze 36 cm wysokości oparcia aby uzyskać całkowitą wysokość krzesła.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji2 - 6 tygodni
Wysokość85 mm
Średnica32 cm
Waga20 kg
Średnica podstawy46 cm
MateriałStal
KolorCzarny, Stalowy
Recenzje

Recenzje dla produktu Krzesło barowe, hoker INDUSTRIAL twarde

  1. Kozak17.02.2017

    Zdecydowanie polecam te hokery. Bardzo masywne, dobrze wykonane i nie szczędzono na nie materiału. Na rynku widziałem wiele Chińskiej tandety która niejednokrotnie miała wyższą cenę jak ten hoker. Tak wiec Jeśli firma utrzyma ten poziom to jakościowy i cenowy to odniesie sukces.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane