Model: ZA.STN

Noga stalowa do stołu NAROŻNA


Stabilnie wykonane i masywne stoły to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia wnętrz w rustykalnym stylu. Dzięki oferowanym nogom stołowym możemy w sprawdzony sposób podkreślić klimat całego wnętrza. Unikatowość prezentowanego rozwiązania ma ogromne zn...
120,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni

* wymagane pola

120,00 zł
Opis

Szczegóły

Stabilnie wykonane i masywne stoły to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia wnętrz w rustykalnym stylu. Dzięki oferowanym nogom stołowym możemy w sprawdzony sposób podkreślić klimat całego wnętrza. Unikatowość prezentowanego rozwiązania ma ogromne znaczenie dla twórców indywidualnych i niepowtarzalnych stołów goszczących w naszych pomieszczeniach.

Nogi wykonane zostały ze stali najwyższej jakości, zespolone u góry, tworząc ozdobny narożnik, który nada pożądany rustykalny klimat. Nitowe zakończenia widoczne w narożnikach są ukłonem w kierunku industrialnych korzeni stylu retro.

Stalowa noga do stołów skrzyniowych. Została wykonana z blachy o grubości 3 mm i pomalowana lakierem. Zastosowane w tym modelu nity nadają loftowy, industrialny charakter. Nogę mocujemy ze skrzynią za pomocą trzech śrub. Po jednej na każdym z boków oraz jedna od góry.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Szerokość160 mm
Wysokość800 mm
MateriałStal
KolorStalowy
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane