Menu
obraz 3d kwiaty niebieskie

Więcej widoków

Model: GP.0187.C

Obraz metalowy 3D LOFT KWIATY NIEBIESKIE


469,00 zł

375,00 zł

Produkt niedostępny Czas wysyłki: 24h
Opis

Cechy charakterystyczne


Metalowy obraz 3D, to prawdziwe dzieło sztuki, jedyne i niepowtarzalne w swoim designie. To kompozycja nie tylko dla miłośników sztuki, ale także dla wszystkich ceniących oryginalność. Gustownie połączone elementy stali i drewna z odzysku, dają zamierzony i jedyny w swoim rodzaju, przestrzenny efekt. Oprócz naniesionych kolorów, obrazy posiadają szeroką paletę barw uzyskanych w sposób naturalny, m.in. dzięki wykorzystaniu zaimpregnowanej rdzy czy prześwitom surowej stali. W celu nadania głębszego stylu industrial produkt posiada celowe "przerysowania", ślady po "odpadniętej" farbie, itp. Ręczne wykonanie zapewnia unikatowość każdego dzieła. Trójwymiarowy obraz przedstawia niebieskie kwiaty wykonane z metalu, zjawiskowo prezentujące się na drewnianym tle.
Mocowanie dzieła sztuki jest możliwe dzięki uchwytom montażowym będącym w zestawie. Metalowy obraz 3D, to dekoracja przełamująca schematy, stanowiąca również doskonały pomysł na niebanalny prezent.


Specyfikacja techniczna

Szerokość całkowita 80 cm
Wysokość całkowita 80 cm
Grubość 5 cm
Motyw Kwiaty
Orientacja Uniwersalna
Opinie klientów

Opinie dla produktu: Obraz metalowy 3D LOFT KWIATY NIEBIESKIE  1. Produkt

    zairek08.07.2021

    Kupiliśmy obraz kierując się tylko wyglądem na zdjęciu i nie zawiedliśmy się.Obraz stał się ozdobą naszej kuchni.Robi wrażenie na naszych znajomych.


Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty

Polecane
Produkty