Drzwi przesuwne drewniane dębowe ONE BOARD NERO

Więcej widoków

Model: SE.DRZ.ONE.FIRE

Drzwi przesuwne drewniane dębowe ONE BOARD NERO


2 289,00 zł

1 890,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Czas wysyłki: 1 - 7 dniOpis

Cechy charakterystyczne

Drzwi Fire Deep Brown to propozycja dla najbardziej wymagających miłośników natury w nowoczesnej formie – są połączeniem najwyższej jakości, komfortu użytkowania i niezwykłego designu.

Fire Deep Brown to drzwi przesuwne wykonane ze specjalnie selekcjonowanego drewna dębowego. Surowiec ten jest niezwykle solidny i trwały, dzięki czemu świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Nierówne krawędzie drzwi Fire Deep Brown nadają im naturalny i nieregularny kształt, co sprawia, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

Tym, co wyróżnia drzwi Fire Deep Brown jest poddanie ich procesowi opalania, wymagającego należytej precyzji. Ślady ognia podkreślają charakter drewna i niepowtarzalność naturalnie występujących wzorów. Produkt jest połączeniem najwyższej jakości wykonania z walorami estetycznymi drewna dębowego. W drzwiach mogą pojawić się zagłębienia po sękach, szczeliny oraz naturalnie występujące przebarwienia, które powodują, że produkt nabiera charakteru i oryginalności.

Aby zapewnić najwyższą trwałość, w drzwiach Fire Deep Brown zastosowano dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed odkształceniem. Naprzemianstronne ułożenie słoja oraz obecność listew wzmacniających wzdłuż krótszych krawędzi sprawuje funkcję ochronną, a sam surowiec, z którego powstały drzwi wykazuje się ponadprzeciętną trwałością.

Każdy egzemplarz drzwi Fire Deep Brown jest jedyny i niepowtarzalny ze względu na kształt i niejednolitą powierzchnię. Aby jak najlepiej oddawały charakter miejsca, w którym zostaną zamontowane, zachęcamy do samodzielnego doboru prowadnic, uchwytów oraz innych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Możliwości konfiguracji poszczególnych elementów sprawiają, że drzwi będą wyjątkowe i dostosowane do indywidualnych preferencji i upodobań.

Drzwi Fire Deep Brown sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i loftowych czy rustykalnych. Pomimo masywności, jaką charakteryzują się drzwi dębowe, nie przytłaczają one pomieszczeń, wręcz przeciwnie – zajmują znacznie mniej miejsca niż drzwi tradycyjne, a naturalność drewna sprawia, że pozostaną zawsze modne i ponadczasowe.

Cechy, które sprawiają, że drzwi Fire Deep Brown idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu, to:
- naturalność,
- unikatowość – każdy egzemplarz to osobne dzieło natury,
- najwyższa jakość wykonania,
- niezwykle trwałe i solidne lite drewno dębowe.

*Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

Termin wysyłki 1 - 7 dni
Wysokość całkowita 210 cm
Szerokość całkowita 100-110 cm
Grubość 3,5 cm
Materiał Dąb
Kolor Brązowy
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane