Model: SE.A01

Prowadnica drzwi przesuwnych OLD


Systemy drzwi przesuwnych posiadają niepowtarzalny wygląd co sprawi, że nikt nie przejdzie przez nie obojętnie! Nasze prowadnice nadają wnętrzu niezapomniany charakter, są praktyczne i proste w montażu a przy tym pełnią funkcję ozdobną. Pasują do każd...
690,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Systemy drzwi przesuwnych posiadają niepowtarzalny wygląd co sprawi, że nikt nie przejdzie przez nie obojętnie! Nasze prowadnice nadają wnętrzu niezapomniany charakter, są praktyczne i proste w montażu a przy tym pełnią funkcję ozdobną. Pasują do każdego wnętrza, począwszy od tradycyjnych rustykalnych pomieszczeń, poprzez mieszkania w stylu industrialnym, a na loftach kończąc. Ich niezawodna konstrukcja, oraz najwyższej jakości materiały, zapewniają razem możliwość użytkowania ich przez wiele lat! Różnorodność wzorów sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Przy zastosowaniu dwóch kompletów uzyskamy możliwość zamocowania podwójnych drzwi, rozsuwanych na dwie strony.

System przewidziany jest do drzwi o grubości 35-45 mm i wadze do 200 kg.

 

W zestawie:

prowadnica drzwi przesuwnych

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Długość2000 mm
MateriałŻeliwo/Stal
KolorCzarny
Recenzje

Recenzje dla produktu Prowadnica drzwi przesuwnych OLD

  1. Produkt
    Dostawa

    Karczma25.03.2016

    Ciekawa prowadnica o prostym wzornictwie. Dobrze wykonana, solidna, elementy dopracowane. U naz zainstalowana ze starymi drzwiami z odzysku którym darowano drugie a może nawet trzecie życie. Obsługa sklepu dosyć konkretna a transport bardzo szybki.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane