Drzwi przesuwne drewniane dębowe BARN

Więcej widoków

Model: SE.DRZ.BRN

Drzwi przesuwne drewniane dębowe BARN


1 479,00 zł


Czas wysyłki: 1 - 5 tygodni* wymagane pola

1 479,00 zł
Opis

Cechy charakterystyczne

Drzwi przesuwne Barn to propozycja dla osób konkretnych i stanowczych, które nie podążają za trendami, a sami je wyznaczają.

Drzwi Barn zostały wykonane z drewna dębowego. Szerokie, masywne deski o dwucentymetrowej grubości zostały ułożone pionowo, natomiast zewnętrzną stronę drzwi stanowią deski tworzące literę X w dolnej części. Każdy kawałek drewna użyty przy produkcji drzwi przesuwnych Barn poddawany jest selekcji i dobierany do pozostałych tak, aby wspólnie tworzyły precyzyjny i zdecydowany układ, który zachwyci każdego użytkownika. Konstrukcję drzwi Barn stanowi rama, która również została wykonana z masywnych desek dębowych.

Powierzchnia drzwi z wyczuwalną strukturą drewna nadaje charakteru i solidności, natomiast słoje widoczne na deskach podkreślają rzeczywisty rysunek drewna. Naturalne rozpękania i zagłębienia po sękach występujące na poszczególnych elementach dodają drapieżności i siły, która drzemie w surowcu. Celowe postarzenie drewna dębowego potęguje wrażenie stanowczości i bezkompromisowości drzwi przesuwnych Barn.

Drzwi dębowe Barn pasują do wnętrza, któremu chcielibyśmy nadać charakter oraz podkreślić hardość i oryginalność ich użytkowników.

Standardowy wymiar drzwi wynosi 100cm x 210cm, grubość 4cm i występuje w wersji surowej.
Dzięki swojej uniwersalności, drzwi przesuwne Barn idealnie pasują do otworów drzwiowych: 70 cm, 80 cm, oraz 90 cm.


*Produkt wybarwiony i/lub wykonany w wymiarze innym niż 100x210 cm. w myśl Ustawy o Prawach Konsumenta art. 38 pkt. 3 jest produktem niestandardowym i nie podlega zwrotowi.
**Przedstawiona oferta dotyczy wyłącznie drzwi i nie obejmuje systemu przesuwnego oraz innych akcesoriów.

Specyfikacja techniczna

EAN 5907772071168
Termin wysyłki 1 - 5 tygodni
Wysokość całkowita 210 cm
Szerokość całkowita 100 cm
Grubość 4 cm
Waga 55 kg
Materiał Drewno
Kolor Do wyboru
Recenzje

Recenzje dla produktu Drzwi przesuwne drewniane dębowe BARN

  1. Produkt
    Dostawa

    Karolina09.12.2017

    Drzwi pierwsza klasa. Nie znajdziecie nigdzie indziej takich drzwi. Przekopałam cały internet i nie znalazłam. Drzwi solidne, surowe, takie jak sobie wymarzyłam.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane