Model: SE.DRZ.BRN

Retro, dębowe drzwi przesuwne BARN


1 199,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 3 - 6 tygodni

* wymagane pola

1 199,00 zł
Opis

Szczegóły

Drzwi zostały wykonane z dwu centymetrowych desek dębowych, w których zachowano naturalne usłojenie oraz sęki drewna.

Każda deska jest inna, nie mniej żadna użyta deska nie stanowi tu przypadku. Deski są selekcjonowane i dobierane do siebie tak by stanowiły harmonijną całość.

Ze względu na niepowtarzalność naturalnej architektury drzewa, każde drzwi, co stanowi ich atut, nieznacznie się od siebie różnią.

Drzwi takie z pewnością znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach mocno retro, knajpach, karczmach gdzie znajduje się dużo drewna, cegły czy kamienia ale i również w bardzo nowoczesnych minimalistycznych pomieszczeniach gdzie chcemy zaakcentować czy wręcz zaszokować.

Drzwi wykonane są w stanie "surowym", tak aby każdy miał możliwość samodzielnego dopasowania ich kolorystyki do swojego wnętrza. Drzwi mogą zostać także wybarwione na kolory podane wyżej.

DODATKOWA USŁUGA OLEJOWANIA

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasze kilkuletnie doświadczenie w wybarwianiu drzwi, gwarantuje najwyższa jakość wykonania.
Nałożenie oleju nie tylko impregnuje drewno i zabezpiecza przed wilgocią, ale także nadaje wyjątkowy efekt wizualny.
Proces, wykonywanego przez nas olejowania, odbywa się dwuetapowo w odstępach 24 h, środkami najwyższej jakości. Kolejna warstwa oleju nakładana jest po pełnym odparowaniu pierwszej, gwarantując jeszcze lepsze zabezpieczenie drzewa przed zmiennymi warunkami środowiskowymi i działaniem promieni UV.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji 3 - 6 tygodni
Szerokość 100 cm
Wysokość 210 cm
Grubość 4 cm
Waga 55 kg
Materiał Drewno
Recenzje

Recenzje dla produktu Retro, dębowe drzwi przesuwne BARN

  1. Produkt
    Dostawa

    Karolina09.12.2017

    Drzwi pierwsza klasa. Nie znajdziecie nigdzie indziej takich drzwi. Przekopałam cały internet i nie znalazłam. Drzwi solidne, surowe, takie jak sobie wymarzyłam.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane