Model: SE.DRZ.BRN

Retro, dębowe drzwi przesuwne BARN


Dębowe drzwi w stylu country z przeznaczeniem do systemów przesuwnych. Zostały wykonane z desek dębowych w których zachowano naturalne usłojenie oraz sęki drewna. Każda deska jest inna, nie mniej żadna użyta deska nie stanowi tu przypadku. Deski ...
1 099,00 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 7 - 21 dni

* wymagane pola

1 099,00 zł
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Dębowe drzwi w stylu country z przeznaczeniem do systemów przesuwnych.

Zostały wykonane z desek dębowych w których zachowano naturalne usłojenie oraz sęki drewna.

Każda deska jest inna, nie mniej żadna użyta deska nie stanowi tu przypadku. Deski są selekcjonowane i dobierane do siebie tak aby całość przyciągała i zachwycała.

Nie sposób przejść obok nich obojętnie...

Przy wyborze tych drzwi należy pamiętać iż każda sztuka będzie nieco inna ponieważ nie znajdziemy dwóch identycznych kawałków drewna.

Drzwi takie z pewnością znajda zastosowanie zarówno we wnętrzach mocno retro, knajpach, karczmach gdzie znajduje się dużo drewna, cegły czy kamienia ale i również w bardzo nowoczesnych minimalistycznych pomieszczeniach gdzie chcemy zaakcentować czy wręcz zaszokować.

Drzwi  mogą być wykonane są w stanie "surowym", tak aby każdy miał możliwość samodzielnego dopasowania  do własnego wnętrza jak równierz w kolorze podanym do wyboru.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji7 - 21 dni
Szerokość100 cm
Wysokość210 cm
Grubość4 cm
Waga55 kg
MateriałDrewno
KolorDo wyboru
Recenzje

Recenzje dla produktu Retro, dębowe drzwi przesuwne BARN

  1. Produkt
    Dostawa

    Karolina09.12.2017

    Drzwi pierwsza klasa. Nie znajdziecie nigdzie indziej takich drzwi. Przekopałam cały internet i nie znalazłam. Drzwi solidne, surowe, takie jak sobie wymarzyłam.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane