Menu
starodawny stolik kawowy

Więcej widoków

Model: ZA.SN.MCTR

Stolik kawowy pomocniczy MANCHESTER


787,00 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Produkt niedostępny Czas wysyłki: 7 dni
Opis

Cechy charakterystyczne

Kolekcji industrialnych mebli Mancherster to nasza autorska seria, dostępna tylko w naszym sklepie. Meble z tej serii to prawdziwe unikaty, z których każda sztuka będzie unikatowa i jedyna w swoim rodzaju, ze względu na ręczną obróbkę - meble będą jedyne w swoim rodzaju.

Produkty z kolekcji Manchester wykoane zostały z drewna sosnowego, specjalnie barwionego i lakierowanego oraz stali w kolorze grafitowym. Stelaż tych mebli posiada widoczne zeszlifowania po spawach oraz charakteryzuje się ozdobnymi nitami na brzegach mebli. Masywne meble zyskały na lekkości dzięki zastosowaniu jezdnych o obrotowych kółek. Kółka meblowe posiadają blokady (dwa kółka z blokadą, dwa bez blokady, zatem w łatwy sposób sprawimy, że mebel nie przemieści się. Zastosowanie jezdnych kółek to doskonała alternatywa, która pozwala na łatwe przesuwanie po wnętrzu np. przy rearanżacji lub po prostu przy sprzątaniu.

Oferowany stolik Manchester może być meblem wielofunkcyjnym - posłuży jako pomocniczy stolik kawowy, szafka nocna czy stojak na kwiaty. Idealny jako pomocniczy stolik przy sofie.

Specyfikacja techniczna

Kolekcja Manchester
Wysokość całkowita 46 cm
Szerokość całkowita 42 cm
Głębokość całkowita 42 cm
Materiał Drewno/Stal
Kolor Brązowy
Wykończenie Lakierowany
Rodzaj wysyłki Produkt w całości zmontowany
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty