USD EUR GBP PLN
Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Stoliki kawowe loft


Stoły, stoliki, ławy z drewnianym, rustykalnym blatem o unikatowej stalowej podstawie w wielu odmianach. Swoim wzornictwem wskazują na minione czasy i panującą wtedy modę. To połączenie sielskości i industrialnego stylu, mogą być głównym elementem wystroju salonu, kuchni lub ogrodu. Do ich konstrukcji użyto desek z odzysku i materiałów przyjaznych środowisku. Zastosowanie trwałych surowców produkcyjnych gwarantuje długowiecznych oferowanych ław i stolików industrialnych. Dostępne w naszej ofercie stoliki i ławy loftowe mogą pełnić funkcję praktyczną i zajmować miejsce w centrum salonu, ale równie świetnie sprawdzą się też jako stoliki pomocnicze lub podstawy pod kwiaty. Trwałe materiały oraz odpowiednie konstrukcje ław zapewniają ich komfortowe użytkowanie. W naszej ofercie dostępne są proste ale niebanalne stoliki w stylu industrialnym, które przypadną do gustu miłośnikom praktycznych rozwiązań aranżacji wnętrz. Dla osób lubiących nietuzinkowe meble proponujemy loftowe ławy z podstawą imitującą maskę traktora lub oryginalne stoliki z blatem z desek z odzysku i nogami wyposażonymi w dekoracyjne żeliwne kółka.


 

 
1

FAQ

Stoliki industrialne – podstawowe informacje

Kiedy urządza się posiadaną przestrzeń, trzeba naprawdę starannie dobierać do niej elementy wyposażenia. Możliwości w tym zakresie są bardzo szerokie, dlatego też podejmowanie decyzji nieraz jest trudne. Trzeba jednak rozsądnie podejść do tego wyzwania i zaangażować się w opracowywanie całościowej aranżacji. W pomieszczeniach takich jak chociażby salon, sypialnia, czy też przedpokój, ciekawym rozwiązaniem okazać się mogą niejednokrotnie ławy industrialne oraz stoliki loftowe. W wielu przypadkach mogą się one bardzo stylowo i elegancko prezentować w przestrzeni, a jednocześnie być praktycznym i efektownym uzupełnieniem całości wystroju. Ważne jest tutaj z pewnością to, aby wykazać się dbałością o szczegóły i kompleksowym myśleniem w sferze wyboru wyposażenia. W procesie decyzyjnym pod uwagę trzeba wziąć szereg czynników. Istotne jest również bez wątpienia zdecydowanie w sferze własnych potrzeb i upodobań. Trzeba ustalić, jaki pomysł ma się na aranżację. Jeżeli nie ma się jeszcze konkretnego zamysłu, przydatne może okazać się poszukiwanie inspiracji. Nie ulega wątpliwości, że dobrze jest dokładnie analizować parametry poszczególnych modeli ław i stolików.

Ławy industrialne – jakie mają zalety i wady?

Wysokojakościowe i precyzyjnie wykonane industrialne ławy oraz stoliki w stylu loftowym często mają do zaoferowania atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Pamiętać należy o tym, aby przy wyborze wyposażenia nie kierować się jedynie kosztami, ponieważ potrzebna jest kompleksowa analiza wszystkich czynników. Stylistyka loftowa nieraz bazuje na kontrastowym zestawieniu drewna i metalu. Pierwszy ze wspomnianych surowców kojarzyć się może z naturą, przytulnym klimatem, tradycją i swojskością, drugi natomiast niejednokrotnie przywodzi na myśl surowość i nowoczesność. Sprawia to, że ławy loftowe i stoliki industrialne w wielu sytuacjach potrafią prezentować się naprawdę intrygująco i efektownie. Metal jest bardzo solidny. Drewno to surowiec trwały i wytrzymały. Sprawia to, że loftowe ławy i industrialne stoliki nieraz mogą być wykorzystywane w przestrzeni przez bardzo długi czas. Z użytkowego punktu widzenia ma to spore znaczenie. Warto pamiętać również o tym, że drewno jest materiałem prostym w modyfikacji, co daje osobom zainteresowanym możliwości wprowadzania pewnych zmian do wyposażenia oraz jego personalizacji. Może to być bardzo ważne dla wielu osób.

Stoliki loftowe – jakie wybrać?

Kiedy wybiera się ławy w stylu industrialnym i loftowe stoliki, niezbędna jest naprawdę szczegółowa analiza parametrów poszczególnych modeli. Dobór wyposażenia jest kwestią o bardzo indywidualnym charakterze, dlatego też trzeba być świadomym własnych potrzeb i upodobań. Nie należy pozostawiać tutaj decyzji przypadkowi. Pośpiech również może przyczyniać się do nietrafionych wyborów. Tymczasem głównym celem opracowywania aranżacji jest przecież stworzenie przyjaznej dla użytkownika i atrakcyjnej pod kątem wizualnym przestrzeni przeznaczonej do przyjemnego spędzania czasu. Ze względu na fakt, że do dyspozycji osób zainteresowanych jest dość dużo możliwości, podjęcie ostatecznej decyzji może być wymagającym wyzwaniem. Trzeba więc naprawdę skrupulatnie określić, czego się szuka oraz jakie efekty chce się osiągnąć w urządzanym pomieszczeniu. Z pewnością bardzo ważna jest też dbałość o spójność kompozycyjną całościowego wystroju.

Ławy loftowe – na co zwrócić uwagę?

Wybierając ławy w stylu loftowym, trzeba przyglądać się zarówno aspektom praktycznym, jak i estetycznym. Ważne jest to, aby stoliki w stylu industrialnym były dopasowane do naszych potrzeb oraz przestrzeni, którą dysponujemy. Istotną kwestią są tutaj niewątpliwie wymiary, ponieważ stolik musi współgrać z metrażem pomieszczenia, w którym ma się docelowo znaleźć. Z pewnością warto również zwracać uwagę na kolorystykę. Odcień mebla powinien być dostosowany do ścian, podłogi, zasłon, dekoracji, drzwi, a także innych elementów wyposażenia. Można tworzyć tutaj kontrastowe lub też stonowane zestawienia barw.