Menu
retro stolik RTV

Więcej widoków

Model: ZA.RTV.MCTR

Szafka RTV loft industrialna na kółkach MANCHESTER 1


3 167,00 zł

2 375,25 zł

Dodaj opinię jako pierwszy

Czas wysyłki: 7 dni
Opis

Cechy charakterystyczne

Kolekcji industrialnych mebli Mancherster to nasza autorska seria, dostępna tylko w naszym sklepie. Meble z tej serii to prawdziwe unikaty, z których każda sztuka będzie unikatowa i jedyna w swoim rodzaju, ze względu na ręczną obróbkę - meble będą jedyne w swoim rodzaju.

Produkty z kolekcji Manchester wykoane zostały z drewna sosnowego, specjalnie barwionego i lakierowanego oraz stali w kolorze grafitowym. Stelaż tych mebli posiada widoczne zeszlifowania po spawach oraz charakteryzuje się ozdobnymi nitami na brzegach mebli. Masywne meble zyskały na lekkości dzięki zastosowaniu jezdnych o obrotowych kółek. Kółka meblowe posiadają blokady (dwa kółka z blokadą, dwa bez blokady, zatem w łatwy sposób sprawimy, że mebel nie przemieści się. Zastosowanie jezdnych kółek to doskonała alternatywa, która pozwala na łatwe przesuwanie po wnętrzu np. przy rearanżacji lub po prostu przy sprzątaniu.

Szafka RTV Manchester została wykonana z drewna sosnowego i wysokiej jakości stali. Umieszczone na spodzie kółka umożliwiają łatwe przestawianie szafki w dowolne miejsce. Do szafki RTV polecamy inne modele mebli z tej serii, dzięki nim z pewnością stworzymy unikatową przestrzeń w salonie.

Specyfikacja techniczna

Kolekcja Manchester
Wysokość całkowita 61 cm
Szerokość całkowita 152 cm
Głębokość całkowita 42 cm
Materiał Drewno/Stal
Kolor Brązowy
Wykończenie Lakierowany
Rodzaj wysyłki Produkt w całości zmontowany
Opinie klientów
  1. Dodaj opinię jako pierwszy

Dodaj opinię

Jak oceniasz ten produkt?


Produkt

  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik
  • Wybierz plik

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Powiązane
Produkty