Model: SE RVE DP 0130

Uchwyt KUTY ZAOKRĄGLONY 150 czarny


Solidne i masywny uchwyty meblowe wykonane w procesie ręcznego kucia to doskonałe rozwiązanie dla oryginalnych aranżacji wnętrz. Ich rustykalny charakter podkreślony surową barwą stali idealnie współgra z wieloma drewnianymi meblami. Dzięki uniwersalnej formi...

17,50 zł

12,50 zł

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Opis

Szczegóły

Solidne i masywny uchwyty meblowe wykonane w procesie ręcznego kucia to doskonałe rozwiązanie dla oryginalnych aranżacji wnętrz. Ich rustykalny charakter podkreślony surową barwą stali idealnie współgra z wieloma drewnianymi meblami.

Dzięki uniwersalnej formie uchwyt może zostać zamontowany zarówno poziomo, jak i pionowo. Jego klasyczny kształt gwarantuje funkcjonalne wykorzystanie oraz pozwoli na szybki, wygodny i bezproblemowy dostęp do zawartości każdej komody i szafki. Najwyższa jakość stali wykorzystana do produkcji zapewnia odporność na zniszczenia.

Posiada 4 otwory montażowe, wkręty mocujące znajdują się w zestawie.

Zapraszamy na główną stronę naszego sklepu rustykalne uchwyty gdzie można poznać ofertę na: akcesoria mebloweuchwyty meblowe oraz okucia meblowe.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Szerokość155 mm
Wysokość45 mm
Odległość od ściany45 mm
Szerokość podstawy40 mm
Wysokość podstawy40 mm
MateriałStal
KolorCzarny
Recenzje

Recenzje dla produktu Uchwyt KUTY ZAOKRĄGLONY 150 czarny

  1. Produkt
    Dostawa

    Rafał19.02.2016

    Uchwyt ten idealnie pasuje mi do drzwi i prowadnic które kupiłem. Ma taki dosyć surowy, wiejski wygląd a zarazem jest bardzo mocny.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane