Model: SE 311.37.25

Zamek do kuferka 37 x 25 mm


Rustykalny styl i bogato zdobione akcesoria meblowe to niewątpliwie wyznaczniki wnętrz urządzanych w stylu retro. Ten niepowtarzalny klimat tworzą odpowiednio dobrane i zgrane ze sobą pozornie niewielkie dodatki. Oferowany zamek do kuferka został wykonany z wysoki...
8,70 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Opis

Szczegóły

Rustykalny styl i bogato zdobione akcesoria meblowe to niewątpliwie wyznaczniki wnętrz urządzanych w stylu retro. Ten niepowtarzalny klimat tworzą odpowiednio dobrane i zgrane ze sobą pozornie niewielkie dodatki.

Oferowany zamek do kuferka został wykonany z wysokiej jakości brązu, który cechuje się sporą podatnością na obróbkę, a w rękach profesjonalistów służy do tworzenia małych dzieł sztuki. Górna część zamka służąca do domykania mechanizmu na skobel została osadzona na solidnym zawiasie. Klamra zamykająca opatrzona ozdobnymi geometrycznymi wzorami z licznymi wypukłościami podkreśla dekoracyjny charakter całości.

Zapraszamy na główną stronę naszego sklepu rustykalne uchwyty gdzie można poznać ofertę na: akcesoria mebloweuchwyty meblowe oraz okucia meblowe.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Szerokość37 mm
Wysokość25 mm
MateriałBrąz
KolorMosiężny
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane