Model: DT.K-50-5

Żyrandol DREWNIANE KOŁO 500mm 5


Oświetlenie wnętrza przestało pełnić tylko funkcjonalną rolę. Obecnie stanowi ono tak samo praktyczny, jak i dekoracyjny element aranżacji przestrzeni. Warto zdecydować się na rodzaj oświetlenia, który daleki jest od popularnego wzornictwa. Żyrandol w rusty...
655,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Oświetlenie wnętrza przestało pełnić tylko funkcjonalną rolę. Obecnie stanowi ono tak samo praktyczny, jak i dekoracyjny element aranżacji przestrzeni. Warto zdecydować się na rodzaj oświetlenia, który daleki jest od popularnego wzornictwa. Żyrandol w rustykalnym stylu to idealna propozycja.

Żyrandol Koło 50 5 to model, którego konstrukcja oparta została na kształcie koła. Element wozu stał się podstawą dla stworzenia tak wyśmienitego żyrandola. Drewniane koło wzbogacają dekoracje z metalu – kuta obręcz oraz łańcuchy. Całość to dzieło rąk ludzkich. Wykonany ręcznie żyrandol zasługuje na specjalne miejsce.

Oferowany żyrandol doskonale sprawdzi się jako oświetlenie przestrzeni prywatnej utrzymanej w sielskiej stylistyce oraz wnętrz restauracji czy karczm, których aranżacje nawiązują do góralskiego klimatu. Górujący nad głowami biesiadników żyrandol stworzy wyjątkową atmosferę i pozwoli na ucieczkę od cywilizacyjnego zgiełku.

Zapraszamy na główną stronę naszego sklepu rustykalne uchwyty gdzie można poznać ofertę na: akcesoria mebloweuchwyty meblowe oraz okucia meblowe.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Średnica500 mm
Waga8 kg
MateriałDrewno
KolorBrązowy
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane