Model: DT.K-50-5s

Żyrandol DREWNIANE KOŁO 500mm 5s


Dekoracyjne oświetlenie pozwoli wykreować klimat we wnętrzach. Doskonale nadają się do tego żyrandole, które nadal stanowią jedne z najpopularniejszych modeli. Warto postawić na nietuzinkowość i naturalne piękno. W myśl tej zasady powstał ręcznie wykonany...
810,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Dekoracyjne oświetlenie pozwoli wykreować klimat we wnętrzach. Doskonale nadają się do tego żyrandole, które nadal stanowią jedne z najpopularniejszych modeli. Warto postawić na nietuzinkowość i naturalne piękno. W myśl tej zasady powstał ręcznie wykonany żyrandol rustykalny.

Żyrandol rustykalny Koło 50 5s to model, którego konstrukcja oparta została na figurze koła. Drewniane koło nawiązuje do sielskiego obrazu, góralskich wozów i atmosfery jaka panuje w karczmach. Pierścień okala kuta, metalowa obręcz. Całość zamontowana została na solidnych łańcuchach i ozdobiona antycznymi, kutymi dekorami w formie litery S.

Oferowany żyrandol sprawdzi się szczególnie w klimatycznych wnętrzach. Może on zostać wykorzystany jako oświetlenie lokalu gastronomicznego, którego stylistyka współgra z tą, jaka cechuje żyrandol. W zastawieniu z drewnianymi meblami oraz kominkiem żyrandol stworzy wyjątkową aurę.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Średnica500 mm
Waga10 kg
MateriałDrewno
KolorBrąz
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane