Model: DT.K-70-6

Żyrandol DREWNIANE KOŁO 700mm 6


Żyrandol w kształcie koła to rodzaj oświetlenia, które szczególnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych – restauracjach czy karczmach. Klimat żyrandola nawiązuje do góralskiej stylistyki okraszonej nutą antycznego klimatu. Z powodzeniem taki żyrandol ...
1 100,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Żyrandol w kształcie koła to rodzaj oświetlenia, które szczególnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych – restauracjach czy karczmach. Klimat żyrandola nawiązuje do góralskiej stylistyki okraszonej nutą antycznego klimatu. Z powodzeniem taki żyrandol może wzbogacić także wnętrza salonu czy altany.

Żyrandol Koło 70 6 to model, którego forma została oparta na kształcie koła. Drewniany okrąg wzbogacono o stalowe elementy. Kuta obręcz oraz łańcuchy sprawiają, że żyrandol ten stanowi propozycję dla osób ceniących wyjątkowość, jakość wykonania oraz pracę rąk ludzkich, ponieważ model ten stanowi rękodzieło.

Rustykalny żyrandol to odpowiedź projektantów na potrzeby wymagających Klientów, których nie zadowalają masowe, powszechnie dostępne projekty. Model ten powstaje na specjalne zamówienie. Przyjmując je do realizacji pragniemy mieć wpływ na klimat wnętrza, w którym zawiśnie.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Średnica700 mm
Waga15 kg
MateriałDrewno
KolorBrązowy
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane