Model: DT.K-70-6s

Żyrandol DREWNIANE KOŁO 700mm 6s


Żyrandole to imponujący rodzaj oświetlenia. Nie brakuje im dostojności, elegancji i wyjątkowości. Zachwycają swym urokiem i budują klimat przestrzeni. Funkcjonalności, jaką jest oświetlanie wnętrz, towarzyszy tworzenie niezwykłej scenerii, która przyciąga...
1 273,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 14 dni
Meble na raty
Opis

Szczegóły

Żyrandole to imponujący rodzaj oświetlenia. Nie brakuje im dostojności, elegancji i wyjątkowości. Zachwycają swym urokiem i budują klimat przestrzeni. Funkcjonalności, jaką jest oświetlanie wnętrz, towarzyszy tworzenie niezwykłej scenerii, która przyciąga uwagę nawet wtedy, gdy światło żyrandola nie jest włączone.

Rustykalny żyrandol Koło 70 6s zapewni przestrzeni jasność oraz wyjątkowość. Forma oświetlenia oparta została na figurze koła. Geometryczna konstrukcja wraz z metalową obręczą została umieszczona na łańcuchach. Całość dopełniają delikatne zdobienia w formie subtelnych dekorów. Żyrandol stanowi pracę rękodzielniczą, a każdy jego element wykonywany jest ze szczególną starannością.

Prezentowany żyrandol to model, który doskonale sprawdzi się we wnętrzach lokali gastronomicznych. Restauracje oraz karczmy z takim oświetleniem będą przyciągać do siebie największych estetów. Model ten możesz także z powodzeniem wykorzystać jakoś oświetlenie przydomowej altany czy stylowego salonu.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji1 - 14 dni
Średnica700 mm
Waga20 kg
MateriałDrewno
KolorBrązowy
Recenzje
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane