Menu
W starym stylu

Obrazy metalowe 3D


Stworzyliśmy nową serię produktów, które uzupełnią wnętrze loftowym klimatem. Oferujemy ręcznie robione "dzieła sztuki". Obrazy metalowe wykonywane są technika 3D, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Prezentowane przez nas metalowe obrazy ścienne będą również idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję. Znajdziesz u nas obraz przedstawiający kultowy most Golden Gate, most Brooklyński czy historyczny motor WSK. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz swój wymarzony obraz!

Cena
  1. 155
    600

 

 
1

FAQ

Nowoczesne obrazy 3D - podstawowe informacje.

Od stuleci obrazy na ścianach stanowiły ich ważny element dekoracyjny. Mimo zmieniających się czasów, technik i tematyki obrazów, nadal lubimy wieszać je na ścianach. Nowoczesną formą tego typu dekoracji są nowoczesne obrazy metalowe, wykonane w trójwymiarze. Obrazy proponowane przez sklep rustykalneuchwyty.pl to dekoracje w całości wykonane ręcznie. Efekt trójwymiaru uzyskiwany jest przy użyciu różnych technik, a często w ramach jednego dzieła wykorzystywanych jest kilka z nich. Także kolorowy wzór naniesiony został na dekorację ręcznie. Dzięki temu każdy z przedstawionych obrazów jest inny i nigdy nie zdarzają się dwa identyczne.

Obraz metalowy 3D na ścianę?

Obrazy naścienne zazwyczaj kojarzą się nam z płótnem. W ostatnim czasie sporo z nich wykonywanych jest na tworzywie sztucznym albo elementach z płyt drewnopodobnych. Metalowe obrazy na ścianę to kompletna nowość i pomysł, który może zrewolucjonizować niektóre style aranżacyjne. Trójwymiarowe obrazy z metalu nie są wyjątkowo ciężkie. Wobec rozwoju techniki mocowań nawet kilkukilogramowy obraz bez obaw można zawiesić na ścianie z płyty gipsowej. Metal to jeden z materiałów, które najchętniej wybierane są do dekoracji industrialnych i loftowych. W związku z tym, jeśli planujemy urządzenie wnętrza w tym stylu, obrazy metalowe będą w nim na właściwym miejscu.

Trójwymiarowy obraz metalowy - dlaczego warto?

W obecnych czasach w zasadzie każdemu zależy na tym, żeby w jakiś sposób wyróżniać się na tle innych. W przypadku dekoracji wnętrz taka zasada także obowiązuje. W związku z tym często sięgamy po dekoracje, które są oryginalne i niepowtarzalne. Część z nich wykonujemy samodzielnie albo stawiamy na manufaktury.Obrazy trójwymiarowe z oferty naszego sklepu są wykonywane ręcznie. W związku z tym nawet zamawiając dwie sztuki, nie otrzymamy identycznych ozdób. Dzięki temu każdy produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a swoimi walorami z pewnością przykuje wzrok gości.