Szanowni Klienci, nasz sklep on-line działa jak dotychczas - bez przeszkód przyjmujemy i realizujemy zamówienia.
Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego i przez chat. Dowiedz się więcej TUTAJ

W starym stylu

Szyldy na kluczyk


Solidnie szyldy na kluczyk do drzwi i do zamykanych na kluczyk szuflad, drzwi kredensów, szaf, biblioteczek i innych większych mebli. Mocowanie za pomocą malutkich wkrętów, w kolorze podkreślające rustykalny charakter kluczynki. Ręczne robota daje gwarancje długiego użytkowania.


 

 
1

Okucia meblowe i drzwiowe to drobne, ale niezwykle istotne w aranżacji rustykalnej (i nie tylko) elementy wystroju wnętrza. Potrafią podkreślić charakter wyposażenia, dodając mu wyjątkowego smaczku i atmosfery dawnych lat. Tym, czym z pewnością warto się zainteresować, są szyldy na kluczyk. Z jednej strony wspaniale dekorują otwierane na klucz drzwi, szuflady, szafki, kredensy i biblioteczki, z drugiej strony pełnią również bardzo praktyczną funkcję, chroniąc mebel w miejscu wyciętej dziury na klucz przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak strzępienie się lub ścieranie krawędzi, pękanie drewna itp. oraz ułatwiając wprowadzenie klucza do dziurki.

Szyld na kluczyk, emblemat, kluczynka – nieważne, jakiego używamy sformułowania, ważne, że ten element drzwi i mebli jest bardzo wyrazistym detalem, wpływającym na odbiór całej aranżacji. Co z tego, że w vintage'owym pomieszczeniu stanie stylowy retro kredens, jeśli cały efekt zepsujemy nowoczesną dziurką na klucz i równie nowoczesnym kluczem? Szyldy na kluczyk ręcznie wykonane, pełne starodawnego charakteru, z rustykalnym wzornictwem sprzed wieków – oto odpowiedni sposób udekorowania szlachetnych, starych mebli drewnianych! Odlew żeliwny w kolorze naturalnej stali będzie pasować do każdego pięknego mebla z przeszłości.

Do wyboru mamy duże emblematy na kluczyk, poziome lub pionowe, które doskonale nadają się do solidnych drewnianych drzwi lub większych mebli oraz skromniejsze, mniejsze i bardziej delikatne w formie kluczynki, idealne do niewielkich elementów wyposażenia. Szyld na klucze może być bardzo ozdobny i przyciągający uwagę lub prosty i skromny. W naszej ofercie znajdą Państwo szyldy na kluczyk wykonane z odlewów żeliwnych, szyld meblowy ozdobny wykonany z mosiądzu, stalowe kluczynki w naturalnym odcieniu stali lub lakierowane na kolor czarny, emblematy na klucze z delikatnym efektem rdzy. Dekoracyjne szyldy do drzwi i mebli dostępne są w wielu różnych wzorach i rozmiarach, od najprostszych kluczynek w kształcie tarczy lub owalu, przez bardziej skomplikowane emblematy na klucze, aż po wyjąktkowo dekoracyjne szyldy na kluczyk, które uświetnią duże powierzchnie drewniane. Ten sam mebel może zupełnie inaczej wyglądać, w zależności od wyboru emblematu. Te funkcjonalne i piękne okucia meblowe i drzwiowe pozwalają podkreślić prosty i skromny charakter rustykalnego wyposażenia lub wzbogacić i udekorować stare drewniane meble, nadając im bardziej elegancki i wytworny charakter. Chcesz stworzyć aranżację na wzór dawniej wiejskiej chaty, czy wystylizować wnętrze na dworek szlachecki? - odpowiednio dobrane szyldy na kluczyk oraz inne okucia meblowe retro pomogą Ci uzyskać zamierzony efekt!

Do odpowiednio dobranych szyldów na kluczyk warto dopasować pozostałe okucia meblowe w tym samym stylu. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo rustykalne uchwyty meblowe, klamki drzwiowe i okienne w starym stylu, retro zawiasy meblowe, stylowe okucia skrzyń i kufrów oraz wiele stylowych gadżetów w rustykalnym stylu, które razem pomogą wyczarować we wnętrzu wyjątkowy, tajemniczy klimat dawnych lat. Wszystkie akcesoria meblowe i dodatki z naszej oferty są starannie wykonane z tworzyw najwyższej jakości i stanowią niezawodne, trwałe i piękne uzupełnienie każdej aranżacji w stylu rustykalnym, retro lub industrialnym.