W starym stylu

Oprawki żarówek


Dbałość o każdy szczegół i perfekcyjne dopasowanie poszczególnych elementów to recepta na piękną aranżację. Wśród produktów zgromadzonych w tej grupie można znaleźć ciekawe oprawki do żarówek. Oferowane przez nas wyroby stylizowane są na produkty retro, jednak mogą sprawdzić się także we wnętrzach o innej stylistyce. Sprawdź, czy znajdują się wśród nich produkty, które mogą upiększyć wykańczane przez Ciebie wnętrze.


 

 
1

FAQ

Oprawy oświetleniowe - jakie wybrać?

Ciekawe i charakterystyczne oprawy oświetleniowe to jeden z elementów, które znajdują się w naszym sklepie. Produkty przeznaczone są do montażu na końcu instalacji elektrycznej, a ich kształt umożliwia wkręcenie do wewnątrz żarówki. Na półkach internetowego sklepu można znaleźć wiele elementów w różnym stylu, wyglądzie oraz wyposażone w inne włączniki. Oprawy oświetleniowe występują w kilku kolorach, które imitują konkretne materiały. Ułatwia to wybór odpowiedniego elementu dekoracyjnego. Wśród wielu wariantów można znaleźć nie tylko pojedyncze oprawy, ale także całe instalacje wyposażone w przewód. Ich montaż ułatwiają kute wsporniki, które można wykorzystać także do montażu półek.

Oprawka do żarówki w stylu loft?

Stylistyka loftowa i industrialna charakteryzują się surowym stylem i brakiem przesadnych zdobień. Produktami dekoracyjnymi w takich wnętrzach są zazwyczaj wyroby użytkowe, odpowiednio stylizowane. Także osłony na żarówki mogą stać się ciekawą dekoracją takiego miejsca. Elementem oświetleniowym bardzo powszechnie stosowanym w przestrzeniach urządzonych w myśl filozofii loftowej są żarówki pozbawione kloszy. Dzięki temu odpowiednio dobrana oprawka będzie ciekawą dekoracją, która dopełni stylistykę pomieszczenia. W sklepie rustykalneuchwyty.pl można znaleźć wiele elementów metalowych i świetnie pasujących do wnętrz loftowych.

Oprawka do żarówki z wyłącznikiem?

Lampki nocne i dodatkowe źródła światła najczęściej włączane są na charakterystycznym załączniku umiejscowionym na przewodzie elektrycznym. Jednak takie klasyczne rozwiązanie nie jest jedynym dostępnym na rynku. Dzięki sklepowi rustykalneuchwyty.pl możemy sięgnąć po oprawy oświetleniowe z włącznikiem. Sama obsługa przypomina odrobinę zapalanie i gaszenie lampy naftowej. Takie rozwiązania świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach utrzymanych w stylu retro. Znajdą zastosowanie także w aranżacjach, w których surowy styl wymaga zastosowania do oświetlenia jedynie żarówki bez osłony kloszem.