Menu

Brak produktów w koszyku.

SPOSOBY DOSTAWY

Asortyment sklepu rustykalneuchwyty.pl to szeroki wachlarz produktów do wnętrz – od niewielkich gałek do drzwi, przez nogi meblowe po drzwi przesuwne, blaty i meble. Aby każde zamówienie mogło w szybki i bezpieczny sposób dotrzeć do Klienta, oferujemy różne sposoby dostawy dopasowane do charakteru zamówionych produktów.

Zamówienia realizujemy poprzez wysyłkę wielkogabarytową przy współpracy z wyspecjalizowanymi firmami, dostawę firmą kurierską, zamówienie z odbiorem w Paczkomacie. Robiąc zakupy powyżej 1000zł, zapewniamy darmową dostawę wraz z wniesieniem a także umożliwiamy odbiór osobisty z naszego magazynu w siedzibie firmy.

Cennik dostaw na terenie kraju:

Forma wysyłki Przedział cena zł Przedział waga kg
Kurier DPD 18,90 – 48,90 do 30
Kurier DTS darmowa od 31,5
Paczkomat przedpłata 16,99 -
Paczkomat pobranie 21,99 -
Przy zakupach powyżej 1000zł darmowa -

Zależy nam na tym by zamówione meble bezpiecznie docierały do Was, dlatego kładziemy duży nacisk na dokładne pakowanie i zabezpieczanie paczek przed wysyłką oraz właściwy środek transportu. Dla nas liczy się dobra organizacja, dokładnie planujemy nasze działania po to, aby wszystkie zlecenia zostały zrealizowane w terminie.

Poniżej znajdziesz więcej szczegółowych informacji o warunkach stosowanych przez nas dostaw.

DOSTAWA FIRMĄ WYSPECJALIZOWANĄ W TRANSPORCIE PRZESYŁEK WIELKOGABARYTOWYCH

Duża część naszej oferty to drewniane drzwi, blaty, szafki RTV a także inne meble, które po zapakowaniu stanowią ciężkie i duże paczki. Transport tego typu gabarytów wymaga wiedzy, doświadczenia, a także specjalistycznych zabezpieczeń. Dlatego tego typu produkty wysyłamy za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich, które oprócz transportu, oferują usługi dodatkowe, takie jak wniesienie czy rozpakowanie.

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Jeśli waga i rozmiary przesyłki to umożliwiają, usługa dostawy obejmuje również wniesienie. Każdy produkt, dla którego usługa ta jest dostępna, jest odpowiednio oznaczony na naszej stronie.

Darmowe wniesienie

Po wniesieniu produktów, kurierzy mogą rozpakować przesyłkę oraz ustawić produkty we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Warto pamiętać o kilku istotnych aspektach związanych z realizacją usługi wniesienia:
a. Usługa wniesienia może zostać zrealizowana, jeżeli istnieje fizyczna możliwość wniesienia produktów, czyli jest przygotowane wolne miejsce, a paczki mieszczą się w otworze drzwiowym w domu/mieszkaniu Klienta, na klatce schodowej oraz w windzie bez konieczności demontażu, rozpakowywania mebli lub elementów zabudowy.
b. Klient odpowiada za weryfikację gabarytów zakupionych mebli, drzwi lub blatu pod kątem możliwości ich wniesienia do domu/mieszkania normalnymi ciągami komunikacyjnymi, przed złożeniem zamówienia.
c. Jeśli wniesienie mebli niesie ryzyko dla życia lub zdrowia pracowników firmy transportowej lub też wiąże się z ryzykiem uszkodzenia przesyłki, kurierzy mają prawo odstąpić od realizacji usługi wniesienia.

Sprawdź szczegóły - https://rustykalneuchwyty.pl/regulamin-dostawy-wnoszenia
Ta forma dostawy jest dostępna dla zamówień z adresem na terenie Polski.

DOSTAWA FIRMĄ KURIERSKĄ

Zamówienia o mniejszych rozmiarach wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Przesyłki są dostarczane na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-17.00. Czas realizacji przesyłki krajowej od momentu nadania do momentu dostawy wynosi zazwyczaj od 24 do 48 godzin. W dniu nadania przesyłki poinformujemy Cię o tym fakcie oraz podamy numer listu przewozowego i kontakt do firmy kurierskiej.

PACZKOMAT

Oferujemy również możliwość złożenia zamówienia z odbiorem w Paczkomacie. Jest to wygodny sposób, dzięki któremu możesz odebrać swoją przesyłkę w bezpieczny sposób o dowolnej porze. Pamiętaj, że na odbiór przesyłki masz 48 godzin od momentu umieszczenia jej w Paczkomacie.
Po upłynięciu terminu odbioru, przesyłka wraca do sklepu Rustykalne Uchwyty, a ponowna wysyłka wiąże się ze standardową opłatą.
Przed potwierdzeniem złożenia zamówienia upewnij się, że wybrałeś właściwy paczkomat. Po nadaniu przesyłki nie ma możliwości zmiany adresu Paczkomatu. Zwróć więc uwagę na dokładny adres oraz identyfikator paczkomatu.
Ta forma dostawy jest dostępna dla zamówień z adresem na terenie Polski.

ODBIÓR OSOBISTY

Każdy z naszych Klientów ma również możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu w siedzibie firmy. Jeśli chcesz wybrać tę formę, skontaktuj się z naszym działem logistyki w celu ustalenia szczegółów. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin i odpowiednio przygotujemy przesyłkę.

DARMOWA DOSTAWA

To jeszcze nie wszystko! Jeśli złożysz zamówienie o wartości powyżej 1000 zł z dostawą na terenie Polski, dostarczymy je za darmo.

CZAS REALIZACJI

Na stronie każdego produktu podany jest czas realizacji. Jest to okres, w którym produkt zostanie wysłany do Klienta. Czas realizacji obejmuje dni robocze. W momencie opuszczenia naszego magazynu zamówienie trafia w ręce kuriera, a Klient otrzymuje numer przesyłki, dzięki czemu może ją śledzić.

1