Menu

Brak produktów w koszyku.

Szybka wysyłka


SZYBKA WYSYŁKA

Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest szybkie otrzymanie zakupionych produktów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia zostały sprawnie przygotowane i nadane do wysyłki. W każdym produkcie znajdującym się na naszej stronie, znajduje się informacja uwzględniająca czas wysyłki danego towaru.

Zamówienia o mniejszych rozmiarach wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich i Paczkomatów, dlatego nadajemy je w ciągu 24 godz. od momentu otrzymania opłaconego zamówienia.

wysyłka w 24h

Meble, drzwi, blaty oraz produkty większych rozmiarów wysyłamy za pośrednictwem firmy wyspecjalizowanej w transporcie przesyłek wielkogabarytowych. Z przyczyn logistycznych te produkty wyruszą do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych.

wysyłka w 7 dni

Przy produktach, które nie znajdują się w naszym magazynie, ale są w produkcji, znajdziesz nieco dłuższy czas realizacji. Ta sytuacja dotyczy również produktów objętych usługą olejowania oraz tych, które są przygotowywane na Twoje indywidualne zamówienie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i w tym czasie przygotowujemy zamówienia do wysyłki, aby jak najszybciej znalazły się w Twoich rękach. 

1