Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Okucia skrzyń, kufrów


Okucia skrzyń i kufrów to niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie mebli oraz jednocześnie na dodatkowe uatrakcyjnienie ich całościowego wyglądu. W tej kategorii można znaleźć wszelkiego rodzaju : klamry, narożniki i zawiasy skrzyniowe. Klamry dostępne w naszej ofercie to oryginalne i funkcjonalne rozwiązania, które zagwarantują bezpieczne i bezproblemowe zamykanie skrzyni, czy kufrów. Szeroki wybór kształtów i kolorów pozwala dopasować odpowiedni model do posiadanej skrzyni. Rustykalne narożniki wykonane ze stali oraz brązu to doskonałe rozwiązanie na odpowiednią ochronę kantów szafek, komód, a nawet stołów utrzymanych w rustykalnym charakterze. To małe elementy, które pełnią kluczową rolę, starodawne kufry wymagają specjalnej oprawy. Wszystkie elementy składowe powinny ze sobą współgrać, okucia kufrów muszą być spójne z całością mebla. Nasza bogata oferta umożliwia dopasowanie i dobranie wszystkich potrzebnych okuć meblowych w tym samym stylu i kolorze. Produkty są wykonane solidnie i trwale, nie straszne im mniejsze lub większe skrzynie, każdy model z naszej oferty spełni swoją funkcję.


 

 
1

FAQ

Okucia do skrzyń i kufrów - co oferujemy?


Oferowane w sklepie rustykalneuchwyty.pl okucia skrzyń i kufrów idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, retro oraz industrialnym. Są to bardzo praktyczne akcesoria pozwalająca na skuteczne zabezpieczenie skrzyń, kufrów oraz mebli przed uszkodzeniami. Dodatkowo stanowią znakomitą ozdobę w klimacie vintage, która dopełnia wyglądu całego mebla, a dzięki temu – całego pomieszczenia.

Stalowe uchwyty meblowe - do czego są stosowane?


Oferujemy wam oryginalne i funkcjonalne okucia oraz klamry gwarantujące bezpieczne i bezproblemowe zamykanie skrzyni, czy kufrów. Rustykalne narożniki wykonujemy ze stali oraz brązu, dzięki czemu zapewniają doskonałą ochronę kantów szafek, komód, a nawet stołów z drewna i innych materiałów. Dostępne w sklepie rustyklaneuchwyty.pl narożniki i inne okucia zostały wykonane klasyczną techniką przy wykorzystaniu stali wysokiej jakości, celowo postarzanej na ostatnim etapie procesu tworzenia.

W kategorii „okucia skrzyń i kufrów” oferujemy bardzo szeroki wybór akcesoriów meblowych, na przykład klamry, klamry ze skoblami, narożniki meblowe płaskie i trójwymiarowe (np. narożniki gotyckie, narożniki pordzewiałe), taśmy okuciowe do skrzyni i kufrów, a także rustykalne zamki do kuferków, nogi do kuferków, zawiasy skrzyniowe oraz łańcuchy do skrzyni. Te akcesoria dostaniecie ozdobione w starym stylu, na przykład pordzewiałe, w stylu średniowiecznym, stylu wiktoriańskim czy stylu dworkowym.

Okucia do skrzyń i kufrów - co warto o nich wiedzieć?


Ozdobienie mebli, skrzyni i kufrów takimi klimatycznymi okuciami w stylu rustykalnym pozwala na dowolne dekorowanie przestrzeni wokół nas. Warto pamiętać, że detale są bardzo ważne, zwłaszcza we wnętrzach zaaranżowanych w starym stylu. Wprawne oko wychwyci zbyt współcześnie wyglądające akcesorium, a zadbanie o to, aby utrzymać klimat wnętrza także za pomocą drobiazgów zrobi wrażenie na gościach. Dzięki postarzanym dekoracjom pomieszczenia będą niezwykle klimatyczne i niebanalne. To świetny sposób na dopełnienie dekoracji restauracji, karczmy, hotelu czy pensjonatu zaaranżowanego w klimatach retro.

Okucia meblowe - z czego są wykonane?


Z czego wykonujemy okucia? Na przykład z blachy stalowej oraz z prasowanej stali, która następnie zostaje poddana technice postarzania np. za pomocą rdzy, co podkreśla ich rustykalny charakter. Z kolei dostępne w naszym sklepie klamry ze skobelkiem oraz zamki do kuferków umożliwiają samodzielne wykonanie retro szkatuły czy kuferka na biżuterię i ozdobienia go według własnej fantazji. Takie kuferki można potem sprzedawać jako rękodzieło.