Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Wyprzedaż


Wyprzedaż akcesoriów w rustykalnym stylu to doskonała okazja do odświeżenia wyglądu wnętrz. Śledząc zakładkę wyprzedaż można trafić na naprawdę świetne okazje cenowe, nabywając pełnowartościowe produkty, które stanowią końcówkę serii lub – z różnych powodów – zostały wycofane z produkcji. To nie lada gratka dla miłośników starego stylu, którzy nie mają do zrealizowania pilnych prac remontowych, a jedynie poszukują interesujących i niedrogich rozwiązań aranżacyjnych do swojego domu.


 

 
3

Wyprzedaż rustykalnych akcesoriów meblowych to nie tylko okazyjne ceny drobnych produktów, takich jak drewniane gałki meblowe, kluczyki meblowe i zawiasy do szafek. Wśród wyprzedawanych produktów znaleźć można nawet meble: piękne konsole w LOFT-owym stylu, industrialny regał na kółkach, rustykalny stolik. Nawet jeśli nie planujemy uzupełniać domowego wyposażenia o kolejny mebel, być może warto rozważyć zakup np. w formie prezentu. Może to być także świetna okazja do stopniowej wymiany wyposażenia, które przestało pasować do naszej zmieniającej się wizji aranżacyjnej.

Kiedy warto polować na okazje z wyprzedaży? Zawsze wtedy, gdy chcielibyśmy niewielkim kosztem zmienić nieco wygląd mieszkania, albo gdy pragniemy przeprowadzić eksperyment aranżacyjny i nie jesteśmy w pełni przekonani co do jego powodzenia. Promocyjne ceny akcesoriów w retro stylu są także kuszące, gdy planujemy odmienić stary mebel, kupiony za bezcen na pchlim targu. Decydując się na okucia meblowe w standardowej cenie, nierzadko możemy odkryć, że stylowe akcesoria meblowe przewyższają wartość samego mebla. W takiej sytuacji zawiasy, uchwyty i inne elementy z wyprzedaży artykułów rustykalnych stają się naprawdę kuszącą alternatywą!

Zakupy przedmiotów z działu wyprzedaż mogą być prawdziwą przyjemnością dla nabywcy oraz ulgą dla portfela, aby jednak być w pełni zadowolonym z transakcji, trzeba podejść do wyprzedaży w sposób odpowiedzialny i „na chłodno”. Jeżeli zamierzamy nabyć większą liczbę drobnych elementów, albo przedmioty, co do których wiemy, że w przyszłości będziemy musieli uzupełnić ich liczbę – koniecznie dowiedzmy się, jakie są stany magazynowe danego produktu, ewentualnie zróbmy większy zapas. Pamiętać należy, że w dziale wyprzedaż znajdują się produkty z końcówek serii lub przedmioty wycofane z produkcji, konkretne akcesoria, meble i dodatki występują zatem w ograniczonej ilości, czasem są to naprawdę pojedyncze egzemplarze. Zanim zdecydujemy się nabyć np. rustykalne uchwyty meblowe z wyprzedaży, policzmy, ile sztuk będziemy potrzebować i upewnijmy się, że stany magazynowe pozwalają na złożenie zamówienia na niezbędną ilość.

Żeliwne nogi stołu, rustykalne uchwyty meblowe, zawiasy drzwiowe i do mebli, prowadnice drzwi przesuwnych, meble w retro stylu, ciekawe dekoracyjne akcesoria rustykalne – wszystko to można znaleźć w wyodrębnionej kategorii wyprzedaż. Obniżki cen są naprawdę duże i czasem dzięki nim można zdecydować się na jakieś rozwiązania, które dotychczas były dla nas nieosiągalne finansowo. Oszczędzając na systemie drzwi przesuwnych, możemy przeznaczyć większą kwotę na solidne, drewniane drzwi, korzystając z oferty wyprzedażowej możemy wybrać bardziej dekoracyjne uchwyty do szafek, a nabywając rustykalne wsporniki półek w okazyjnej cenie możemy pomyśleć o montażu większej liczby półek w mieszkaniu. Zachęcamy do odwiedzania działu wyprzedaże i polowaniu na niepowtarzalne okazje!