Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Zamki drzwiowe


Piękne i stylowe zamki drzwiowe dostępne w naszej ofercie to niepowtarzalne rozwiązania, które zachwycają swoją funkcjonalnością oraz jakością wykonania. Idealne zarówno dla drzwi wewnętrznych, jak i drzwi w komodach, czy szafkach. Solidne oraz stworzone ze specjalistycznego mocnego i wytrzymałego żeliwa zapewnią bezproblemowe i bezpieczne zamykanie. Zamki drzwiowe, jakie oferujemy posiadają w zestawach wszystkie akcesoria - wkręty, umożliwiające ich szybki, łatwy, bezproblemowy i skuteczny montaż.


 

 
1

FAQ

Zamki drzwiowe - co w zestawie?

Wszystkie oferowane w naszym sklepie zamki posiadają w zestawach niezbędne akcesoria montażowe – między innymi wkręty umożliwiające ich szybki, łatwy, bezproblemowy i skuteczny montaż. Do wyboru mamy kilka modeli zamków drzwiowych wykonanych w różnym stylu: zamek meblowy baskwilowy w kilku rodzajach (sprężyna, ozdobny, podkowa), zamek drzwi przesuwnych OLD, zamek do drzwi mosiężny, a także akcesoria: szyldy na wkładkę zamka.

Zamki drzwiowe - na co zwrócić uwage?

Warto zwrócić uwagę na oferowany w naszym sklepie zamek drzwiowy mosiężny, który można zamontować zarówno na lewym jak i prawym skrzydle drzwiowym. Jest to przedmiot pięknie wykonany i utrzymany w starym stylu. Dzięki temu pasuje do pomieszczeń urządzonych w klimacie retro old vintage. Jest funkcjonalnie wykonany oraz gwarantuje bezproblemowy montaż na drzwiach. Został on wykonany z wysokiej jakości mosiądzu w kolorze jasnego złota – idealnie pasuje do takich starodawnych pomieszczeń urządzonych w nieco nawet królewskim stylu, na przykład do klimatycznych apartamentów w hotelach ulokowanych w historycznych obiektach.

Jakie zamki drzwiowe posiadamy w ofercie?

W sklepie RustykalneUchwyty znajdą Państwo ofertę pięknych i stylowych zamków drzwiowych. Proponujemy unikalne zamki, które mają nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Niektóre modele zachwycają misternymi zdobieniami, a niektóre – surową prostotą. Wszystkie jednak wykonane są w stylu old retro vintage, dlatego też pasują do drzwi i mebli wykonanych w stylu rustykalnym. Pięknie prezentują się na tle drewna i pozwalają podkreślić staromodny klimat pomieszczeń. Zamki drzwiowe są bardzo solidne wykonane, a wytapiamy je z mocnego żeliwa. Ta tradycyjna i znana od stuleci technika jest gwarancją, że otrzymują Państwo produkty bardzo trwałe i solidne, które posłużą przez wiele lat.