Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Drzwi przesuwne jesionowe


Drzwi przesuwne jesionowe to propozycja dla najbardziej wymagających. Wysokiej jakości drewno jesionowe to niezwykle trwały surowiec, który pozwala na wykonanie solidnych drzwi przesuwnych. Modele drzwi przesuwnych z naszej oferty to połączenie oryginalnego designu z dbałością o jakość. Szeroki wybór rozmiarów i wybarwień pozwala na stworzenie aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym czy rustykalnym. Wybór odpowiedniego systemu przesuwnego zwieńczy całość pod względem wizualnym i zapewni komfortowe, bezpieczne użytkowanie drzwi. Modele drzwi przesuwnych z naszej oferty można z powodzeniem wykorzystać jako drzwi przesuwne pojedyncze, na przykład do spiżarni. Doskonale sprawdzą się również w formie drzwi rozsuwanych – to doskonała propozycja na oddzielenie kuchni i salonu. Z kolei drzwi przesuwne mijane świetnie sprawdzają się jako drzwi do wnęki czy garderoby. Warto zwrócić szczególną uwagę na nasze drzwi jesionowe One Board. Są wykonane z litego drewna jesionowego, mają sęki i rozpękania, dzięki czemu cechują się naturalnością i rustykalnością. Drzwi ukazują w pełnej krasie piękno, jakie potrafi stworzyć natura. W ofercie znajdują się również drzwi z jednolitych masywnych desek w pionowym ułożeniu. Wyraźna struktura drewna pokazuje solidność skrzydła. To drzwi dla odważnych i charakternych wnętrz.


 

 
1

FAQ

Drzwi przesuwne jesionowe – podstawowe informacje

Zestawienie skojarzeń z nowoczesnością z nawiązaniem do tradycji bez wątpienia może prezentować się bardzo efektownie w przestrzeni. Dlatego właśnie ciekawym rozwiązaniem w sferze aranżacji wnętrz okazać się mogą drzwi przesuwne jesionowe. W wielu przypadkach wspaniale się one prezentują w pomieszczeniach, a jednocześnie stanowią funkcjonalne elementy wyposażenia. Nie ulega wątpliwości, że warto zastanowić się nad wprowadzeniem takiego rozwiązania do swojego wystroju. Dobrze jest wykazać się tutaj wyczuciem estetycznym oraz dbałością o szczegóły, ponieważ detale mają niejednokrotnie znaczący wpływ na całokształt kompozycji. Trzeba mieć na uwadze zarówno aspekty związane z komfortem użytkowania wyposażenia, jak i jego atrakcyjnością wizualną. Potrzebne jest więc tutaj kompleksowe myślenie, a także zdecydowanie, co do własnych potrzeb i upodobań. Jeżeli nie ma się skonkretyzowanego pomysłu na aranżację, warto poszukiwać inspiracji, a także szczegółowo analizować parametry dostępnych modeli. Jesionowe drzwi przesuwne mogą się świetnie sprawdzić i być wspaniałym pomysłem.

Jesionowe drzwi przesuwne – jakie mają zalety i wady?

Z pewnością drzwi jesionowe przesuwne kryją w sobie ogromny potencjał, który warto umiejętnie wykorzystać w procesie urządzania posiadanej przestrzeni. Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, że drewno to materiał trwały i wytrzymały. Starannie wykonane z niego wyroby mogą być niejednokrotnie eksploatowane we wnętrzu przez bardzo długi czas, co sprawia, że jednorazowy zakup ma przed sobą szeroką perspektywę użytkowania. Dodatkowo drzwi przesuwne drewniane jesionowe mogą zaoferować nieraz bardzo atrakcyjny stosunek pomiędzy jakością i ceną, co nie pozostaje bez znaczenia z budżetowego punktu widzenia. Omawiany surowiec jest również prosty w modyfikacji. Osoby zainteresowane mogą więc personalizować wyposażenie lub też wprowadzać do niego pewne zmiany mające na celu bieżące dopasowywanie drzwi do własnych potrzeb w przypadku, na przykład, częstych eksperymentów w zakresie wystroju wnętrza. Drewno może się też świetnie sprawdzić w procesie budowania przytulnej atmosfery w przestrzeni. Dla tych, którzy cenią sobie przyjazny klimat w sypialni, salonie, czy też jadalni może być więc to bardzo interesująca opcja.

Drzwi przesuwne jesionowe – jakie wybrać?

Drewniane drzwi przesuwne jesionowe trzeba wybierać z rozsądkiem i wyczuciem. Ważne są zarówno kwestie użytkowe, jak i estetyczne. Wybór może być tutaj sporym wyzwaniem, niemniej jednak warto poważnie potraktować to zadanie i solidnie się do niego przygotować. W przestrzeniach skandynawskich i nowoczesnych interesującą propozycją mogą okazać się modele stawiające na prostotę oraz elegancję. Z kolei we wnętrzach urządzonych zgodnie ze stylistyką rustykalną, indywidualną, czy też klasyczną ciekawą opcję stanowić mogą warianty o charakterze dekoracyjnym. Warto na samym początku ustalić, jakie efekty chce się osiągnąć oraz jakie zestawienia chce się stworzyć. Można bowiem zdecydować się na kontrastowe połączenia, a także na kompozycje nieco szalone lub też stonowane. Wszystko zależy tutaj od indywidualnych preferencji. Spójność koncepcyjna jest bardzo ważnym czynnikiem, którego nie należy bagatelizować.

Drzwi przesuwne drewniane jesionowe – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze drzwi przesuwnych z drewna nie należy kierować się wyłącznie kosztami, ponieważ jakość jest również bardzo istotnym aspektem. Trzeba również zdawać sobie sprawę z faktu, że na system drzwi przesuwnych składają się również elementy techniczne. Prowadnice i uchwyty powinny być starannie dobrane. Osoby zainteresowane wdrożeniem do swojej przestrzeni mechanizmu przesuwania drzwi powinny zastanowić się nad tym, jaki zakres ruchu chcą zastosować we wnętrzu oraz ile skrzydeł drzwiowych jest im potrzebne. Dodatkowo nie należy zapominać również o umiejętnym dopasowaniu wymiarów drzwi przesuwnych. Od strony estetycznej trzeba natomiast zwrócić uwagę na kolorystykę oraz stylistykę wyposażenia.