W starym stylu

Klamki do okien


Klamki do okien jakie oferujemy będą doskonałym elementem okiennic drewnianych ale także coraz częściej stosowane do nowoczesnych okien plastikowych. Czarne klamki okienne w stylu retro idealnie będą komponowały się z grafitowymi i brązowymi ramami okien. Nasze produkty do gwarancja najwyższej jakości, niewątpliwym atutem jest również ich design. Klamki do okien dostępne są w naszej ofercie "od ręki", dlatego też nie zwlekaj i zamów u nas już dziś.

Kolor
Cena
  1. 26
    86

 

 
1

FAQ

Klamki do okien - co warto wiedzieć?

Klamki do okien to jeden z elementów, na jaki warto zwrócić uwagę podczas wyposażania wnętrz. Często zakupione okna są już wyposażone w odpowiedni mechanizm, jednak nie zawsze odpowiada on wymaganiom inwestora i pomieszczenia. Jeśli obiekt ma mieć charakterystyczny i wyrazisty styl, warto samodzielnie dobrać odpowiednie produkty. Klamki do okien powinny być trwałe, ponieważ często mechanizm celowo pracuje z pewnym oporem. Ma ta za zadanie zabezpieczyć przed przypadkowym otwarciem lub zabawą dzieci. Ponadto warto dopasować do siebie wygląd klamek okiennych i drzwiowych. Pozwoli to stworzyć kompletną aranżację.

Klamki do okien drewnianych - co w ofercie?

W zasadzie wszystkie produkty, jakie znajadują się w sklepie rustykalneuchwyty.pl mogą być wykorzystywane do wyposażenia okien drewnianych. Ich stylistyka i wygląd pasują szczególnie do elementów, które zachowują naturalną strukturę drewna. W drewnianych oknach często możemy pozwolić sobie na większą brawurę w wyborze stylistyki uchwytów. Wzorzyste i ciekawe zdobienia z czarnego metalu często staną się uzupełnieniem naturalnego materiału.

Klamki do okien plastikowych - co w ofercie?

Przyjęło się stwierdzenie, że do okien plastikowych najlepiej nadają się klamki wykonane z tego samego materiału. Taka zasada nie zawsze opiera się na słusznych założeniach. Równie dobrym produktem i często znacznie trwalszym są klamki metalowe. W uniwersalnych jasnych oknach można umieścić klamki z naszego asortymentu, które mają jasne ceramiczne okładziny. Z kolei pozostałe produkty sprawdzą się w oknach ciemnych, grafitowych, lub pokrytych folią drewnopodobną.

Klamka okienna - jaki styl wybrać?

Jeśli chodzi o wzornictwo i kształt klamki, najlepszym sposobem jest wybór elementów, które będą pasowały do całego pomieszczenia. Jeśli wnętrze jest utrzymane w surowym industrialnym stylu, najlepiej będą w nim wyglądały klamki bez zbędnych zdobień. Mogą to być proste uchwyty przypominające wejście do pomieszczeń fabrycznych. W takich wnętrzach ciekawie prezentują się wszystkie produkty pomalowane na czarny kolor. W rustykalnych mocno udekorowanych pomieszczeniach z kolei lepiej prezentują się wyroby z wymyślnymi ozdobami. Można sięgnąć po klamki dodatkowo zdobione okładziną z ceramiki. Takie sprawdzą się także w kuchni lub łazience. Dobrym pomysłem jest także dopasowanie klamek w oknach do tych, które znajdują się w drzwiach zewnętrznych. Dzięki asortymentowi naszego sklepu jest to możliwe.