Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Klamki do okien


Klamki do okien znajdujące się w naszej ofercie są doskonałym elementem wzbogacającym wygląd drewnianych okiennic. Coraz częściej montowane są również jako klamki do okien plastikowych, co przełamuje ducha nowoczesności i nadaje niebanalnego stylu. Proponowane przez nas produkty, to przecieranie nowych szlaków i kreowanie wnętrza we własnym, niepowtarzalnym klimacie. Klamki do okien retro są odpowiedzią na utarte schematy, bowiem czynnikiem, który je wyróżnia, jest charakter i finezja. Bogaty wybór kolorów i wzorów trafi do każdego gustu i wnętrza. Warto dopasować ze sobą klamki do okien i drzwi. Klamki okienne to równie ważny element wystroju, który spełnia swoją funkcję i cieszy oko. Nasze klamki do okien zarówno w kolorze stalowym i czarnym, ze zdobionymi szyldami i rękojeściami, wkomponują się w styl rustykalny, loftowy, a nawet vintage. Mały element, a może bardzo wiele zmienić na plus. Nietuzinkowy wygląd klamek przyciąga uwagę, a jakość wykonania sprawia, że będą należycie sprawowały swoje funkcje przez długi czas..


 

 
1

FAQ

Klamki do okien - co warto wiedzieć?

Klamki do okien to jeden z elementów, na jaki warto zwrócić uwagę podczas wyposażania wnętrz. Często zakupione okna są już wyposażone w odpowiedni mechanizm, jednak nie zawsze odpowiada on wymaganiom inwestora i pomieszczenia. Jeśli obiekt ma mieć charakterystyczny i wyrazisty styl, warto samodzielnie dobrać odpowiednie produkty. Klamki do okien powinny być trwałe, ponieważ często mechanizm celowo pracuje z pewnym oporem. Ma ta za zadanie zabezpieczyć przed przypadkowym otwarciem lub zabawą dzieci. Ponadto warto dopasować do siebie wygląd klamek okiennych i drzwiowych. Pozwoli to stworzyć kompletną aranżację.

Klamki do okien drewnianych - co w ofercie?

W zasadzie wszystkie produkty, jakie znajadują się w sklepie rustykalneuchwyty.pl mogą być wykorzystywane do wyposażenia okien drewnianych. Ich stylistyka i wygląd pasują szczególnie do elementów, które zachowują naturalną strukturę drewna. W drewnianych oknach często możemy pozwolić sobie na większą brawurę w wyborze stylistyki uchwytów. Wzorzyste i ciekawe zdobienia z czarnego metalu często staną się uzupełnieniem naturalnego materiału.

Klamki do okien plastikowych - co w ofercie?

Przyjęło się stwierdzenie, że do okien plastikowych najlepiej nadają się klamki wykonane z tego samego materiału. Taka zasada nie zawsze opiera się na słusznych założeniach. Równie dobrym produktem i często znacznie trwalszym są klamki metalowe. W uniwersalnych jasnych oknach można umieścić klamki z naszego asortymentu, które mają jasne ceramiczne okładziny. Z kolei pozostałe produkty sprawdzą się w oknach ciemnych, grafitowych, lub pokrytych folią drewnopodobną.

Klamka okienna - jaki styl wybrać?

Jeśli chodzi o wzornictwo i kształt klamki, najlepszym sposobem jest wybór elementów, które będą pasowały do całego pomieszczenia. Jeśli wnętrze jest utrzymane w surowym industrialnym stylu, najlepiej będą w nim wyglądały klamki bez zbędnych zdobień. Mogą to być proste uchwyty przypominające wejście do pomieszczeń fabrycznych. W takich wnętrzach ciekawie prezentują się wszystkie produkty pomalowane na czarny kolor. W rustykalnych mocno udekorowanych pomieszczeniach z kolei lepiej prezentują się wyroby z wymyślnymi ozdobami. Można sięgnąć po klamki dodatkowo zdobione okładziną z ceramiki. Takie sprawdzą się także w kuchni lub łazience. Dobrym pomysłem jest także dopasowanie klamek w oknach do tych, które znajdują się w drzwiach zewnętrznych. Dzięki asortymentowi naszego sklepu jest to możliwe.

Klamki do okien jakie oferujemy będą doskonałym elementem okiennic drewnianych ale także coraz częściej stosowane do nowoczesnych okien plastikowych. Czarne klamki okienne w stylu retro idealnie będą komponowały się z grafitowymi i brązowymi ramami okien. Nasze produkty do gwarancja najwyższej jakości, niewątpliwym atutem jest również ich design. Klamki do okien dostępne są w naszej ofercie "od ręki", dlatego też nie zwlekaj i zamów u nas już dziś.