Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Regały loft


Regały z naszej oferty to szlachetne połączenie dwóch surowców z wielowiekową tradycją: drewna i stali. Niebanalny design i ponadprzeciętna wytrzymałość sprawiają, że meble te zyskują coraz większe grono zwolenników. Oryginalny regał w stylu industrialnym wspaniale uzupełni loftowe wnętrze, a postarzany regał z efektownie rdzewionymi, stalowymi nogami to wymarzony mebel dla aranżacji w stylu vintage bądź rustykalnej. Klasyczne metody ręcznej obróbki drewna i metalu gwarantują dbałość o każdy detal. Precyzja wykonania prezentowanych regałów przekłada się tak na ich piękny, niebanalny wygląd, jak i na ogromną wytrzymałość. Regały drewniane z metalowymi nogami są idealne do spiżarni, domowej biblioteczki, piwniczki na wino i wszystkich klimatycznych, modnych wnętrz! Dzięki różnorodności fasonów nasze regały industrialne mogą znaleźć praktyczne zastosowanie w różnych celach. Oryginalne drewniane regały w formie drabin będą świetnie służyć jako kwietniki, ale równie dobrze będą prezentować się w pokoju dziecięcym udekorowane ulubionymi książkami i gadżetami naszych pociech. Duże loftowe regały z drewna i metalu wspaniale odnajdą się zarówno w salonie jak i spiżarni.


 

 
1

FAQ

Regały industrialne – podstawowe informacje

Podczas urządzania posiadanej przestrzeni bardzo istotnym zagadnieniem jest niewątpliwie organizacja dostępnego miejsca pod kątem przechowywania. W licznych przypadkach bardzo ciekawym rozwiązaniem w tym obszarze mogą okazać się regały industrialne. Są to meble, które niejednokrotnie wspaniale się prezentują, a jednocześnie są funkcjonalne. Przy ich pomocy osoby zainteresowane mogą w uporządkowany sposób przechowywać posiadane przedmioty, a także tworzyć efektowne ekspozycje kolekcjonowanych figurek, zdjęć, czy też innego rodzaju drobiazgów. Industrialne regały dają więc użytkownikowi spore możliwości. Z aranżacyjnego punktu widzenia może to być naprawdę świetna opcja, której wdrożenie do swojej przestrzeni z pewnością warto wziąć pod uwagę w procesie decyzyjnym dotyczącym kompletowania wyposażenia wnętrza. Umiejętnie wykorzystywane w pomieszczeniach regały loftowe mogą przyciągać uwagę, a także być wspaniałym urozmaiceniem lub uzupełnieniem wystroju, w zależności od wybranego modelu. Spektrum dostępnych możliwości jest tutaj naprawdę szerokie, dlatego też dobrze jest dać sobie czas na zastanowienie. Pośpiech skutkować może bowiem tutaj nietrafionymi decyzjami.

Regały loftowe – jakie mają zalety i wady?

Loftowe regały bazują często na kontrastowym zestawieniu drewna oraz metalu. Pierwszy ze wskazanych materiałów jest bardzo trwały i wytrzymały, dzięki czemu można niejednokrotnie korzystać z niego we wnętrzu długoterminowo. Jest to surowiec naturalny, który może być przydatny w przestrzeni dla osób, które chcą budować przytulny klimat w pomieszczeniu oraz w pewien sposób nawiązywać do tradycji. Dodatkowo warto zdawać sobie sprawę z faktu, że drewno jest stosunkowo proste w modyfikacji, dlatego też możliwa jest personalizacja takiego wyposażenia. Drugi ze wspomnianych surowców również ma użytkownikowi do zaoferowania solidność. Może on przywodzić na myśl nowoczesność oraz nieco chłodny i surowy klimat. Połączenie tych dwóch kontrastujących ze sobą materiałów może więc okazać się w wielu przypadkach bardzo efektowne. Z punktu widzenia budżetowego regały w stylu industrialnym mogą nieraz zaoferować atrakcyjny stosunek pomiędzy jakością a ceną, co niewątpliwie nie pozostaje bez znaczenia.

Regały w stylu loftowym – jakie wybrać?

Regały w stylu loftowym występują w różnorodnych konfiguracjach. Dobór wyposażenia jest bardzo indywidualnym zagadnieniem. Potrzebne jest tutaj kompleksowe podejście do procesu decyzyjnego, gruntowna analiza parametrów wizualnych i praktycznych, a także wyczucie estetyczne oraz dbałość o szczegóły. Należy pamiętać również o to, aby troszczyć się o spójność kompozycyjną całości aranżacji. Choć dla wielu osób decydującym czynnikiem może być cena, w rzeczywistości jest to tylko jeden z istotnych elementów. Bardzo ważną kwestią jest bowiem również jakość wyposażenia meblowego. Z pewnością przydatne jest tutaj zdecydowanie, co do własnych potrzeb. Jeżeli nie ma się jeszcze konkretnego pomysłu na aranżację, warto poszukiwać inspiracji.

Regały w stylu industrialnym – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze regałów industrialnych pod uwagę trzeba brać szereg rozmaitych czynników. Jak już zostało to wspomniane, ważnym aspektem jest stosunek ceny do jakości, a także parametry wizualne i praktyczne. Z pewnością należy ustalić, jakie ma się potrzeby w zakresie przechowywania, gdyż jest to główne zastosowanie funkcjonalne regałów. Przy wyborze trzeba więc zwracać uwagę na to, ile miejsca ma się do dyspozycji na półkach poszczególnych modeli. Nie bez znaczenia pozostają również kwestie kolorystyczne. Odcienie regału powinien współgrać, między innymi, z dekoracjami, ścianami, podłogą, a także z zasłonami wykorzystywanymi w pomieszczeniu. Propozycje o charakterze dekoracyjnym mogą znaleźć zastosowanie w przestrzeni jako urozmaicenie subtelnej aranżacji, podczas gdy modele delikatne mogą być stonowanym uzupełnieniem nieco eksperymentalnego wystroju. Trzeba również zwrócić uwagę na wymiary mebla, ponieważ muszą być one odpowiednio dopasowane do metrażu urządzanego salonu, czy też sypialni.