Menu
W starym stylu

Uchwyty rączki


Uchwyty w formie rączki to najpopularniejsze akcesoria meblowe. Ich funkcjonalny kształt umożliwia wykorzystanie zarówno do komód, szafek, szuflad, a nawet drzwi. Stylowe i rustykalne uchwyty rączki opatrzone oryginalnymi zdobieniami oraz kształtem zachwycą łatwością montażu, użytecznością i wytrzymałością. Masywne uchwyty sprawdzą się idealnie szczególnie w połączeniu z meblami o charakterze rustykalnym oraz retro. Szeroki wybór pięknych wzorów pozwoli na bezproblemowe skompletowanie niezbędnych akcesoriów meblowych.


 

 
2

FAQ

Uchwyty meblowe - podstawowe informacje.


Osobom kochającym rustykalny styl naszych akcesoriów meblowych proponujemy miedzy innymi stylowe i solidnie wykonane uchwyty meblowe rączki. Są to przedmioty służące do zamontowania na frontach szuflad i szafek. Są funkcjonalne i same w sobie stanowią znakomitą ozdobę mebli, szczególnie drewnianych i tych wykonanych w starym stylu. Jeśli zatem jesteś rękodzielnikiem sprzedającym postarzane meble zachęcamy, abyś zaopatrzył się w uchwyty meblowe właśnie u nas. Posiadamy asortyment produktów specjalnie postarzanych tak, aby pasowały do wnętra urządzonych w stylu retro, old, vintage, shabby chic. Rustykalne dekoracje i akcesoria meblowe to detale, które potrafią zdziałać cuda i pięknie podkreślić rustykalną atmosferę w pomieszczeniu. Spodobają się detalistom, którzy dbają o to, aby wnętrze retro posiadało dopracowany każdy szczegół dekoracyjny.

Stalowe uchwyty meblowe - do czego są stosowane?


Rustykalne uchwyty meblowe typu rączka mogą Państwo zamocować do drzwi komód, szafek, szuflad, a nawet drzwi (są masywne i solidne). Nasze stylowe uchwyty dekorujemy kunsztownymi zdobieniami. Są ponadto bardzo łatwe w montażu, użyteczne i bardzo wytrzymałe. To w 100% ręczna robota, a uchwyty wykonujemy kilkoma skrzywdzonymi technikami (odlewy z żeliwa, ze stali oraz ręczne kucie). Szeroki wybór pięknych wzorów pozwoli na bezproblemowe skompletowanie niezbędnych akcesoriów meblowych.

Jakie uchwyty meblowe posiadamy w naszej ofercie?


Nasza oferta uchwytów rączek to różnego rodzaju akcesoria o bogatym wzornictwie i szerokim wyborze jeśli chodzi o rozmiar i kształt. Katalog uchwytów jest naprawdę bardzo bogaty – są to uchwyty meblowe w stylu retro, vintage, shabby chic, a także w stylu sielskim, wiejskim czy też rustykalnym. Oferujemy w tym między innymi kołatki, uchwyty meblowe typu kłódka, a nawet ze wzorem pirackiej bandery. Kołatki meblowe, dzięki filigranowym podstawom, mogą być zamontowane w dowolnej orientacji.

Oferta obejmuje zarówno proste, jak i bogato zdobione uchwyty meblowe rączki oraz te mocno postarzane (z efektem rdzy): np. uchwyt łabędzie szyja, uchwyt wpuszczany w prostokąt, uchwyt typu T, uchwyt łopatka, uchwyt sztanga, uchwyt trapezowy czy uchwyt w kształcie sopla. Uchwyty oferowane w sklepie rustyklaneochwyty.pl mają różne kolory – np. czarne, szare czy patynowane. Dzięki temu każdy będzie mógł kupić te piękne postarzane uchwyty meblowe retro w stylu, który mu się podoba.