uchwyt stalowy Kłódka

Więcej widoków

Model: 03.087B.AI.80

Uchwyt meblowy KŁÓDKA 80mm


13,90 zł
Stan: Nowy Termin realizacji: 1 - 7 dni
Opis

Szczegóły

Akcesoria meblowe wykonane w stylu rustykalnym są jego głównym wyznacznikiem, a ich nieobecność w doposażanych pomieszczeniach może zakłócić zakładany efekt wizualny.

Prezentowany uchwyt meblowy to jeden z najbardziej popularnych wzorów wykonywanych w stylu retro, silnie inspirowany kolonialnymi naleciałościami popularnymi w epoce brytyjskiego imperializmu. Element ruchomy uchwytu został zespolony z płaska postawą za pośrednictwem szerokiego kołnierza. Nieco surowa barwa stali i liczne przetarcia to efekt precyzyjnie wykonanego odlewu żeliwnego.

Wkręty w zestawie.

Zapraszamy na główną stronę naszego sklepu rustykalne uchwyty gdzie można poznać ofertę na: akcesoria mebloweuchwyty meblowe oraz okucia meblowe.

Specyfikacja techniczna

Termin realizacji 1 - 7 dni
Szerokość 80 mm
Wysokość 80 mm
Szerokość podstawy 80 mm
Wysokość podstawy 72 mm
Materiał Stal
Kolor Stalowy
Recenzje

Recenzje dla produktu Uchwyt meblowy KŁÓDKA 80mm

  1. Produkt
    Dostawa

    Urszula Macioł19.07.2018

    Piękne uchwyty, solidna robota - w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Kontakt ze sklepem rewelacyjny - teoretycznie dostawa powinna zostać zrealizowana w ciągu 3-14 dni, zadzwoniłam, zapytałam - miła Pani powiedziała, że zobaczy co się da zrobić i... przesyłka dotarła kolejnego dnia. Polecam z czystym sumieniem - i sklep i produkt.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane