Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł.*

uchwyt stalowy Kłódka

Więcej widoków

Model: 03.087B.AI.80

Uchwyt meblowy KŁÓDKA 80mm


13,90 zł
Stan: Nowy Czas wysyłki: 1 - 7 dni
Opis

Cechy charakterystyczne

Akcesoria meblowe wykonane w stylu rustykalnym są jego głównym wyznacznikiem, a ich nieobecność w doposażanych pomieszczeniach może zakłócić zakładany efekt wizualny.

Prezentowany uchwyt meblowy to jeden z najbardziej popularnych wzorów wykonywanych w stylu retro, silnie inspirowany kolonialnymi naleciałościami popularnymi w epoce brytyjskiego imperializmu. Element ruchomy uchwytu został zespolony z płaska postawą za pośrednictwem szerokiego kołnierza. Nieco surowa barwa stali i liczne przetarcia to efekt precyzyjnie wykonanego odlewu żeliwnego.

Wkręty w zestawie.

Zapraszamy na główną stronę naszego sklepu rustykalne uchwyty gdzie można poznać ofertę na: akcesoria mebloweuchwyty meblowe oraz okucia meblowe.

Specyfikacja techniczna

Czas wysyłki 1 - 7 dni
Szerokość 80 mm
Wysokość 80 mm
Rozstaw otworów 62 mm
Rozstaw otworów inf. dodatkowe góra 45 mm
Szerokość podstawy 80 mm
Wysokość podstawy 72 mm
Materiał Stal
Kolor Stalowy
Recenzje

Recenzje dla produktu Uchwyt meblowy KŁÓDKA 80mm

  1. Produkt
    Dostawa

    Urszula Macioł19.07.2018

    Piękne uchwyty, solidna robota - w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Kontakt ze sklepem rewelacyjny - teoretycznie dostawa powinna zostać zrealizowana w ciągu 3-14 dni, zadzwoniłam, zapytałam - miła Pani powiedziała, że zobaczy co się da zrobić i... przesyłka dotarła kolejnego dnia. Polecam z czystym sumieniem - i sklep i produkt.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane