Menu
W starym stylu

Ławy i stoliki


Stoły, stoliki, ławy z drewnianym, rustykalnym blatem o unikatowej stalowej podstawie w wielu odmianach. Swoim wzornictwem wskazują na minione czasy i panującą wtedy modę. To połączenie sielskości i industrialnego stylu, mogą być głównym elementem wystroju salonu, kuchni lub ogrodu. Do ich konstrukcji użyto desek z odzysku i materiałów przyjaznych środowisku.


 

 
1

Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. To przy nim spotykamy się z rodziną i z przyjaciółmi, spożywając posiłki i biesiadując. To przy stole dzieci odrabiają lekcje, a rodzice czytają gazetę i piją popołudniową kawę. Stół – czy to w domu, czy w ogrodzie – sprzyja pielęgnowaniu ogniska domowego i zacieśnianiu więzów rodzinnych. Warto więc aby mebel ten był solidny, funkcjonalny i piękny. W kuchni, jadalni czy salonie stół jest też meblem, który jako jeden z pierwszych rzuca się w oczy, nadaje pomieszczeniu określony charakter i wyznacza styl, w jakim urządzone jest wnętrze. Dokonując jednak wyboru stołu należy pamiętać o jeszcze jednej, bardzo ważnej rzeczy – jest to mebel bardzo intensywnie eksploatowany każdego dnia, narażony na kontakt z różnymi konsystencjami i temperaturami, obciążany zastawą i daniami. Dlatego warto zdecydować się na drewniany stół, a jeszcze lepiej – na niezwykle oryginalny, solidny i niezawodny stół łączący w sobie drewno i stal. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe stoły rustykalne i stoły industrialne, pasujące zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych urządzonych w starym stylu. Wszystkie stoły, stoliki i ławy z naszej oferty zostały wykonane z dbałością o każdy detal, z materiałów najwyższej jakości. Imitacja śladów po gwoździach czy stosowanie desek z odzysku to zabiegi, które urealniają rustykalne blaty, nadając im wygląd mocno zużytych, nadszarpniętych zębem czasu przedmiotów.

Duży, solidny drewniany stół ze stalowymi nogami to doskonały wybór do industrialnej jadalni czy do kuchni w rustykalnym stylu. Przy takim stole bez trudu zmieści się cała rodzina, a wspólne spożywanie posiłków będzie się odbywać w komfortowych warunkach i niezwykłym klimacie. Taki mebel można wręcz nazwać łącznikiem pokoleń, ponieważ lata będą mijać, a industrialny stół z naszej oferty pozostanie wciąż tak samo piękny i praktyczny, gromadząc przy sobie kolejne pokolenia domowników. Miłośnicy wnętrz LOFT-owych będą zachwyceni blatem, w którym blat został wpuszczony w metalową konstrukcję, pomalowaną w taki sposób, by przywodzić na myśl zardzewiałą blachę. Część drewniana to z kolei połączenie drewna z recyklingu i palet. Odpowiednio zabezpieczone stoliki są idealne nie tylko do jadalni i salonu. Proponowane przez nas egzemplarze to świetny materiał na stół ogrodowy. Sprawdzą się zwłaszcza w ogrodach rustykalnych, inspirowanych naturą, sielskością wsi, pełnych polnych kwiatów i sprawiających wrażenie przypadkowości, jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni.

Blaty drewniane ze stalowymi nogami to świetne wyposażenie nie tylko do domowych wnętrz. Meble industrialne lub stoły rustykalne zyskują coraz większą popularność w klimatycznych pubach i klubach. Obecnie panuje moda na adaptowanie wnętrz opuszczonych fabryk i starych zakładów przemysłowych na potrzeby lokali rozrywkowych. Mini browar, restauracja lub pub w industrialnej aranżacji to propozycje, cieszące się uznaniem wśród klientów. Warto zadbać o przemyślany, przyciągający gości wizerunek wnętrza, w tym – o odpowiednie umeblowanie. Stoły z drewna i metalu mają tę zaletę, że nie tylko świetnie wyglądają, ale też są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu z powodzeniem można je stosować w miejscach, gdzie każdego dnia korzystają z nich dziesiątki osób. Inwestując w stoły, stoliki i ławy industrialne zyskujemy wyposażenie modne i solidne, na długie lata działalności. Do kompletu przy barze można ustawić klimatyczne rustykalne lub industrialne hokery. Krzesła barowe inspirowane wyposażeniem dawnych zakładów przemysłowych to znakomita kropka nad i w stylowej aranżacji lokalu.

Należy pamiętać, że choć stół może wyznaczać nurt aranżacji, potrzebuje odpowiedniego otoczenia, które wydobędzie i podkreśli jego piękno. Nasze wspaniałe drewniane ławy rustykalne i industrialne stoły drewniane z metalowymi nogami polecamy komponować z równie oryginalnymi i niebanalnymi regałami. Solidne zestawienie drewna i stali najwyższej jakości powoduje, że regały w industrialnym stylu są w stanie udźwignąć naprawdę spory załadunek. Dzięki temu stanowią wyposażenie idealne do każdego wnętrza, od domowej biblioteczki, przez spiżarnię, na piwniczce z winem kończąc. Konsekwencja w wyborze mebli z drewna i stali wzmocni uzyskany efekt. Takie meble uwielbiają drewniane podłogi i „gołe” betonowe ściany lub cegłę albo kamień. Nie zapominajmy też, że stół musi być odpowiednio oświetlony. Rustykalne lampy lub świeczniki pomogą wyczarować wspaniały klimat, a jednocześnie podkreślą piękno drewna i stali zastosowanych do wyrobu stołów.