Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Klamki do drzwi


Klamki drzwiowe to element drzwi najbardziej widoczny i zwracający uwagę. Klamka do drzwi wejściowych mieszkania jest jak jego wizytówka. Klamki do drzwi w stylu rustykalnym to oryginalne akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów, które znajdą szczególne zastosowanie we wnętrzach o charakterze vintage. Ciekawe i stylowe dodatki w postaci klamek do drzwi pozwolą na bezproblemowe podkreślenie wystroju danego wnętrza. Niezwykle wytrzymałe oraz praktyczne klamki dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to możliwość na skompletowanie niezbędnych akcesoriów dla każdego pomieszczenia stworzonego w stylu rustykalnym. Bogaty wybór naszych klamek do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych pozwoli dopasować ten element nie tylko pod kątem drzwi, ale również stylu pomieszczenia. Klamki do drzwi są w kolorach stalowym i czarnym, z ozdobnymi szyldami i rękojeściami. Każdy znajdzie coś dla siebie, znajdą się modele dla miłośników prostoty i klasyki, ale również dla wielbicieli czegoś nietuzinkowego, oryginalnego i eleganckiego. Mamy klamki retro, imitujące dawne czasy i styl. Wszystkie produkty wykonane są z bogatą starannością i z wysokiej klasy materiałów, co jest gwarancją jakości!


 

 
1

FAQ

Klamki do drzwi - co posiadamy w ofercie?

W ofercie sklepu rustykalneuchwyty.pl znajdują się klamki, które można zamontować na dowolnych drzwiach. Najczęściej wykonywane są z metalu, czasem z dodatkami ceramiki. Dzięki temu najlepiej pasują do drzwi drewnianych utrzymanych w klasycznym, bądź rustykalnym stylu. Klamki dostępne są w wielu wariantach i wymiarach. Część uchwytów ma eleganckie i wytworne zdobienia, dzięki czemu z pewnością zwrócą na siebie uwagę gości. Można wybrać także prostą stylistykę do pomieszczeń bardziej stonowanych. Klamki do drzwi mogą być w postaci pojedynczej samodzielnej klamki lub w zestawie z szyldem. Część z produktów to klamki przeznaczone do łazienki lub toalety. Większość ma czarny kolor, co wpływa na ich uniwersalny charakter.

Klamki do drzwi zewnętrznych - co warto wiedzieć?

Klamki w drzwiach zewnętrznych to jeden z elementów, który ma wpływ nie tylko na wygląd drzwi frontowych, ale także na odbiór całej aranżacji. Warto zadbać o ot, żeby klamka nie “gryzła” się stylistycznie z całością obiektu. Powinna być dopasowana do rodzaju budynku i pełnionej przez niego funkcji. Klamka z tworzywa sztucznego na drewnianych drzwiach wejściowych do rustykalnej restauracji może mocno zniszczyć efekt. Dlatego dobrym pomysłem jest wprawienie do drzwi klamki metalowej z naszego asortymentu.

Klamki do drzwi wewnętrznych - co warto wiedzieć?

Wewnątrz pomieszczenia klamki często są mniej używane, dlatego ich trwałość nie ma aż takiego znaczenia. Warto jednak zadbać o to, aby klamki pasowały do pozostałych elementów wyposażenia i przeznaczenia pomieszczenia. W łazienkach w dobrym tonie jest montaż klamek specjalnie przeznaczonych do tego miejsca z możliwością zamknięcia zamka od wewnątrz. W przypadku biur lub wejścia do części prywatnej można zamontować klamki tylko od wewnątrz pomieszczenia. Umieszczona na zewnętrznej części nieruchoma gałka zapobiegnie wejściu do wewnątrz nieproszonych osób.

Klamki drzwiowe - rustykalne czy loftowe?

Wybór odpowiedniego stylu, w jakim utrzymana jest konkretna klamka, powinien być podyktowany wyglądem całego obiektu. Jeśli do wyposażenia mieszkanie został wybrany styl loftowy albo industrialny, warto sięgnąć po klamki bez przesadnych ozdób, podobne do elementów, jakie pojawiają się w zakładach przemysłowych i fabrykach. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć także klamki, które sprawdzą się we wnętrzach rustykalnych. Różne warianty klamek pozwolą ozdobić dawne chaty wiejskie. Można wybrać spośród wariantów bardzo dekoracyjnych albo sięgnąć po stonowane, jednak nadal utrzymane w podobnej stylistyce. Klamki rustykalne będą przydatne w szczególności w restauracjach i pensjonatach.

Klamki do drzwi w stylu rustykalnym to oryginalne akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów, które znajdą szczególne zastosowanie we wnętrzach o charakterze vintage. Ciekawe i stylowe dodatki w postaci klamek do drzwi pozwolą na bezproblemowe podkreślenie wystroju danego wnętrza. Niezwykle wytrzymałe oraz praktyczne klamki dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to możliwość na skompletowanie niezbędnych akcesoriów dla każdego pomieszczenia stworzonego w stylu rustykalnym.