Menu
W starym stylu

Uchwyty na papier


Charakterystyczną cechą typowo rustykalnych wnętrz są piękne i stylowe akcesoria wykonane z postarzanej stali oraz metalu. Ich nietypowe i urokliwe zdobienia, a także kształty pozwalają na wzbogacenie aranżacji danego pomieszczenia. Dostępne w naszej ofercie uchwyty na papier to dość oryginalne rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w łazienkach w stylu retro. Funkcjonalne i łatwe w montażu uchwyty na papier zadowolą miłośników solidnych, niepowtarzalnych i oryginalnych akcesoriów, gwarantując bezproblemowe użytkowanie. Uchwyty na papier toaletowy i ręczniki papierowe

Cena
  1. 55
    135

 

 
1

FAQ

Uchwyt na papier toaletowy - jakie posiadamy w ofercie?

W kategorii „rustykalne uchwyty na papier” znajdziecie elementy w kształcie spirali, w stylu angielskim, w stylu industrialnym, wiejskim, wiktoriańskim oraz średniowiecznym. Uchwyty posiadają wywiercone otwory montażowe oraz wkręty w zestawie. Są przystosowane do montażu na powierzchni ścian oraz na powierzchniach drewnianych. Takie postarzane uchwyty na papier znacząco podnoszą walory estetyczne każdej łazienki. Polecamy je szczególnie dla osób, które prowadzą hotele, pensjonaty, restauracje czy karczmy zaaranżowane w stylu retro. Tak dobrane detale „z epoki” na pewno zostaną docenione przez gości. W kolekcji rustykalnych uchwytów na papier znajdziecie modele takie jak uchwyt „kolej żelazna” z emblematem nawiązującym do epoki świetności maszyn parowych i kolei żelaznej, uchwyt „australijski” wyposażony w centralny element wykończony ozdobnymi motywami nawiązującymi do klasycznych wzorów australijskich, a także uchwyt na papier toaletowy utrzymany w bogato zdobionej stylistyce wiktoriańskiej. Takie uchwyty możemy także wykorzystać do wieszania ścierek w kuchni – możliwości jest naprawdę wiele i zachęcamy do kreatywnego wykorzystywania dostępnych w naszym sklepie rustykalnych akcesoriów meblowych.

Uchwyt na papier toaletowy - do czego pasuje?

Piękne i stylowe rustykalne wnętrza, w tym kuchnie, łazienki i toalety możecie osiągnąć dzięki drewnianym meblom, stalowym elementom oraz akcesoriom wykonanym z postarzanej stali oraz metalu. Ich niebanalne zdobienia oraz finezyjne kształty podkreślają retro aranżację. Oferowane w naszym sklepie uchwyty na papier toaletowy/ręcznik papierowy są funkcjonalne i łatwe w montażu. Wykonujemy je z solidnych materiałów, takich jak stal i żeliwo, dzięki czemu zachowają wygląd i funkcjonalność przez wiele lat. Uchwyty na papier zadowolą miłośników solidnych, niepowtarzalnych i oryginalnych akcesoriów, gwarantując bezproblemowe użytkowanie.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko drewniane blaty i rustykalne akcesoria meblowe, ale także oryginalne postarzane uchwyty na papier toaletowy/ręczniki papierowe pasujące do łazienek i kuchni zaaranżowanych w stylu retro. Znalezienie odpowiedniego uchwytu w starym stylu może być trudne dla osób, które postanowiły urządzić swój dom czy pensjonat w klimatach vintage. Teraz już nie musicie szukać – przedstawiamy stylowe i piękne uchwyty na papier toaletowy, które zachwycają kunsztownością i eleganckim wykończeniem.