Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Uchwyty muszle


Uchwyty do szuflad - muszle to sprawdzone rozwiązania, wykorzystywane szczególnie przez zwolenników aranżacji wnętrz w stylu retro. Wykonane z najwyższej jakości stali uchwyty muszle dostępne w naszej ofercie to możliwość skompletowania niezbędnych akcesoriów meblowych. Wytrzymałe uchwyty, posiadające charakterystyczne rustykalne zdobienia zadowolą wszystkich wielbicieli niepowtarzalności, oryginalności oraz niewątpliwego stylu, jednocześnie zaskakując swoją funkcjonalnością i atrakcyjną ceną.


 

 
1

Uchwyty do szuflad typu muszla to bardzo popularne elementy dekoracyjne, które spodobają się miłośnikom stylu retro. Są to klasyczne przykłady rustykalnych akcesoriów meblowych pozwalających uzyskać harmonijny klimat pomieszczeń utrzymanych w klimacie retro. Znakomicie sprawdzają się na przykład jako uzupełnienie aranżacji kuchni czy łazienki w stylu prowansalskim lub francuskim – nadają im odpowiednią oprawę. Dzięki nim meble wyglądają na starsze, a całe pomieszczenie jest bardziej przytulne. Oferowane w naszym sklepie uchwyty muszle wykonane z najwyższej jakości stali i żeliwa. Rystyklaneuchwyty.pl umożliwia Państwu skompletowanie niezbędnych akcesoriów meblowych do kuchni, łazienki, spiżarni czy salonu.

Uchwyty muszle są bardzo wytrzymałe i posiadające charakterystyczne rustykalne zdobienia, które zachwycają wielbicielu stylu old vintage retro. Są niepowtarzalne, wykonywane ręcznie i mają bardzo szykowny styl. Są przy tym funkcjonalne, wygodne dla palców, a przy tym wszystkim – niedrogie i po prostu piękne. Takie uchwyty muszle przydadzą się jeśli chcemy odnowić starą komodę, retro kredens, szafki czy szafy. W Internecie oraz na naszej stronie można znaleźć mnóstwo inspiracji związanych z wykorzystaniem uchwytów muszlowych w wystroju i aranżacji wnętrz.

Oferta uchwytów muszli w naszym sklepie to nie tylko uchwyty gładkie, ale także bogato zdobione, w których dopracowany jest każdy najdrobniejszy detal. Takie ozdobne uchwyty muszlowe wykonujemy z odlewu żeliwnego przy zachowaniu znakomitej precyzyjni ruchów podczas ozdabiania jego korpusu. Uchwyty poddajemy następnie procesom postarzania i impregnacji, co zapewnia wygodne użytkowanie i trwałość każdego elementu.

Oferujemy Państwu uchwyty muszlowe gładkie, półokrągłe, a także misternie zdobione, prostokątne, o wielu rozmiarach i wykonane z metalu o różnych odcieniach. Każdy uchwyt posiada wywiercone otwory, a zestawie także pasujące wkręty, dzięki czemu po otrzymaniu od nas przesyłki uchwyty muszlowe są gotowe do montażu. Specjalnie dla naszych Klientów uruchomiliśmy także możliwość zamówienia uchwytów z dowolnym napisem przy zamówieniu hurtowym na co najmniej 500 sztuk. Możemy odlać uchwyty z dowolnym logiem firmowym czy wzorem/herbem.