Menu
W starym stylu

Prowadnice drzwi przesuwnych


Prowadnice drzwi przesuwnych dostępne w naszej ofercie to ogromny wybór wśród systemów wykonanych z wysokiej jakości trwałych i solidnych materiałów. Ich prostota i funkcjonalność znajduje szczególne zainteresowanie głównie u klientów potrzebujących łatwych i niezawodnych rozwiązań. Prowadnice, jakie prezentujemy sprawdzą się świetnie w pomieszczeniach stworzonych w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Wykorzystanie sprawdzonych technologii umożliwia znalezienie trwałego i bezpiecznego systemu drzwi przesuwnych, który pozwala na szybkie oddzielenie dwóch danych przestrzeni. Każdy z zestawów prowadnic posiada niezbędne wkręty oraz inne akcesoria gwarantujące wygodną i bezproblemową instalację. Prowadnica drzwi przesuwnych


 

 
2

FAQ

Mechanizm do drzwi przesuwnych - czy warto?


Systemy drzwi przesuwnych to coraz częściej wybierane rozwiązanie, doceniane przez użytkowników ze względu na swoją funkcjonalność i efektowny wygląd. Aby jednak drzwi przesuwne były praktyczne i dobrze nam służyły, konieczne jest właściwe ich zamontowanie i zastosowanie w całym systemie elementów solidnych i niezawodnych, takich, które umożliwią płynne otwieranie i zamykanie drzwi. Z tego powodu prowadnice drzwi przesuwnych są niezwykle istotnym elementem, decydującym o wygodzie wybranego rozwiązania. Solidne materiały oraz stosowanie metod wytwórczych, które od wielu lat dają pożądane rezultaty, to gwarancja zadowolenia z użytkowania wybranych drzwi przesuwnych. W naszej ofercie znajdą Państwo prowadnice drzwi przesuwnych idealnie pasujące wymiarami i stylistyką do drzwi, które posiadamy w sprzedaży. Polecamy zarówno prowadnice do drzwi w stylu rustykalnym, jak i nowoczesne prowadnice, doskonałe do współczesnych wnętrz, aranżowanych zgodnie z najnowszymi trendami.

Prowadnice do drzwi przesuwnych - jaką wybrać?


Dobra prowadnica to taka, która umożliwia wygodne użytkowanie systemu drzwi przesuwnych, a jednocześnie nie psuje wizualnego efektu danej aranżacji. Drzwi przesuwne to rozwiązanie bardzo wygodne, ale tylko wówczas, gdy drzwi nie otwierają się samoczynnie, a jednocześnie ich uchylenie nie wymaga użycia siły. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów drzwi przesuwnych oraz stosowanie materiałów najwyższej jakości sprawiają, że spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Wszystkie nasze produkty – czy to prowadnica drzwi przesuwnych Podkowa czy Zawiesie – wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Wykonane z żeliwa i stali elementy systemu są praktyczne w użyciu i piękne, dzięki czemu pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Proponujemy zróżnicowane kształty prowadnic do systemów drzwi przesuwnych, a także różnorodną kolorystykę. Prowadnice w kolorze chromowanej stali będą pięknie wyglądać w nowoczesnych aranżacjach, do wnętrz w stylu retro polecamy czarne prowadnice w kształcie Podkowy czy Karo, a styl industrialny jest wprost wymarzony dla prowadnic LOFT z delikatną patyną i efektownymi przecierkami. Nasze drewniane drzwi przesuwne świetnie komponują się z prowadnicami, dając w rezultacie zachwycający, niebanalny i bardzo użyteczny zestaw. Nie zapominajmy, że równie ważnym elementem całej konstrukcji jest szyna drzwi przesuwnych, która również powinna być wykonana solidnie, z materiałów wysokiej klasy.

Szyna do drzwi przesuwnych - czy montaż jest trudny?


Tym, co odstrasza wiele osób, jest widmo żmudnego montażu drzwi przesuwnych. Tymczasem, oferowane przez nas systemy drzwi przesuwnych są wyjątkowo łatwe do zamontowania. Nabywając prowadnice drzwi przesuwnych w naszym sklepie otrzymują Państwo kompletny zestaw elementów niezbędnych do ich zamontowania. Dzięki temu w prosty sposób można uzyskać w mieszkaniu wyjątkowy efekt, tak doceniany obecnie przez projektantów wnętrz! Prowadnice i szynę warto dobrać do stylistyki drzwi przesuwnych, jeśli wszystkie elementy systemu współgrają ze sobą wizualnie, pozwalają wytyczyć nurt aranżacyjny, panujący w danym wnętrzu. To silny akcent dekoracyjny, który może stać się tłem dla całego wystroju.

Czy warto inwestować w systemy drzwi przesuwnych?


Oczywiście, że tak! Nie tylko dlatego, że jest to obecnie rozwiązanie bardzo modne, ale także dlatego, że drzwi przesuwne posiadają wiele zalet. Są wspaniałym wyborem do niewielkich mieszkań, w których zastosowanie tradycyjnych drzwi byłoby niewygodne (ze względy na konieczność pozostawienia wolnej przestrzeni za drzwiami, dla swobody ich otwierania), ale i do dużych, otwartych pomieszczeń, w których pragniemy wydzielić poszczególne części, np. gdy kuchnia jest otwarta na salon i nie chcemy stawiać ścian, ale jednak pragniemy w jakiś prosty sposób zasłonić bałagan w kuchni po gotowaniu posiłków, gdy akurat przebywamy z gośćmi w części salonowej. Inną zaletą systemu drzwi przesuwnych jest to, że taki system jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu, szczególnie, gdy w domu są małe dzieci. Jeśli wybierzemy odpowiednie, solidne i niezawodne prowadnice drzwi przesuwnych, możemy mieć pewność, że takimi drzwiami dziecko nie zrobi sobie krzywdy: nie trzaśnie nimi, nie przytrzaśnie sobie paluszków. Drzwi przesuwne to rozwiązanie, które warto rozważyć, urządzając sypialnię (do oddzielenia prywatnej łazienki), kuchnię otwartą na salon, jadalnię w salonie lub wydzielając różne sale w restauracji.