Menu

Brak produktów w koszyku.

W starym stylu

Półki


Coraz częściej ściany w naszych domach zdobią półki. Półki ścienne pełnią obecnie nie tylko funkcję użytkową ale i zdobią wnętrze. Oferujemy półki dębowe na każdy wymiar, które idealnie komponują się z naszymi żeliwnymi wspornikami oraz półki metalowe z haczykami do zawieszenia, w kształcie samolotu czy wykonane z rur hydraulicznych. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz półki idealne do Twojego wnętrza już dziś! Półki drewniane i metalowe z naszej oferty znajdą zastosowanie w pomieszczeniach różnego typu od przedpokoju i korytarz, przez salon, jadalnie, kuchni, aż po sypialnie i pokój młodzieżowy. Oryginalny design półek ściennych z naszej oferty sprawia, że z powodzeniem mogą stanowić również pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Przykładowo półka w kształcie samolotu będzie świetną propozycją upominku dla fanów lotnictwa, a z kolei półka w formie beczki zachwyci amatorów trunków rozweselających. Każda z oferowanych przez nas półek poza walorami wizualnymi oferujemy również korzyści użytkowe w postaci miejsca do przechowywania rzeczy i dekoracji, które chcemy wyeksponować.


 

 
1

FAQ

Półka metalowa czy drewniana?

Wybór materiału, z jakiego mają być wykonane półki do wnętrz, warto dostosować do rodzaju wnętrza. Półki drewniane lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach, których dekoracja uznawana jest za ciepłą. Świetnie pasują do pomieszczeń rustykalnych, które inspirowane są wiejskimi budowlami. Półki stworzone z pojedynczej naturalnej deski bez specjalnych ozdób sprawdzają się z kolei w pomieszczeniach skandynawskich. Metalowe meble i elementy wykończenia to już domena pomieszczeń industrialnych i nowoczesnych zimnych stylizacji.

Półka industrialna czyli jaka?

W pomieszczeniach stylizowanych na wnętrza industrialne warto szczególną uwagę zwrócić na elementy wyposażenia i dekoracje. Wnętrza urządzone w ten sposób najczęściej charakteryzują się sporymi otwartymi przestrzeniami i minimalną ilością dekoracji. W związku z tym ozdobą stają się meble i akcesoria użytkowe. Do tego typu pomieszczeń pasują meble metalowe, których stylistyka inspirowana jest przedmiotami, jakie można znaleźć w fabrykach i zakładach produkcyjnych.

Półka wisząca - hit czy kit?

W nowoczesnych wnętrzach często ucieka się od mebli wiszących, pozostawiając ściany możliwie najbardziej przestronnymi. Jednak półki wiszące nigdy nie przestały być modne, a ich funkcjonalność sprawia, że przyjmują się w każdej aranżacji. Odpowiednio dobrana półka wisząca może więc stać się nie tylko funkcjonalną częścią wyposażenia danego pomieszczenia, ale także jego nietuzinkową dekoracją. Przykładem takiego rozwiązania są meble wiszące w kształcie samolotu o dwupłatowych skrzydłach, które stanowią półki na drobiazgi lub kwiaty.

Półki ścienne - jaką wybrać?

Wybór półki ściennej nie jest łatwy i najczęściej uwarunkowany różnymi czynnikami. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na trwałość danego produktu. Sięgając po wyroby, jakie znajdują się na stronie rustykalneuchwyty.pl mamy pewność, że produkty są trwałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Innym czynnikiem mającym wpływ na wybór jest wygląd i materiał, z jakiego wykonana jest ta część wyposażenia. Jeśli nadal zależy nam na trwałości i długowieczności, nie warto sięgać po meble z płyt meblowych. Wysoką jakość i piękny wygląd zapewniają półki drewniane lub metalowe. To one najlepiej wpisują się w nowoczesne stylizacje, a ich wygląd można wybrać spośród wielu produktów ze sklepu internetowego rustykalneuchwyty.pl.