Menu
W starym stylu

Wkręty, śruby


Meble w rustykalnym stylu powinny odznaczać się wykorzystaniem dużej ilości akcesoriów oraz dodatków, które są dopełnieniem nietuzinkowego oryginalnego designu. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu solidne i wytrzymałe śruby oraz wkręty. Wykonane z odlewów najwyższej jakości zagwarantują praktyczne i łatwe wykorzystanie. Wkręty i śruby rdzewione to gwarancja na stworzenie atrakcyjnego mebla o charakterze retro, który zaskoczy swoją funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym wyglądem i wykończeniem.


 

 
1

Rustykalna akcesoria meblowe oraz montażowe są znakomitym dodatkiem do mebli i innych konstrukcji wykonanych w klimatach retro, vintage czy industrialnych. Pozwalają na kompleksowe przygotowanie wystroju wnętrz urządzonych w takim rustykalnym stylu. Detale mają ogromne znaczenie dla ogólnego wrażenia. Jeśli zatem pragniesz, aby starannie zaaranżowany przez ciebie lokal czy mieszkanie posiadało prawdziwą atmosferę jak za dawnych lat zadbaj o wyposażenie go nie tylko w meble retro, ale także rustykalne wkręty oraz śruby, które oczywiście znajdziesz w naszym sklepie internetowym rustykalneuchwyty.pl.

Rustykalne śruby oraz wkręty możesz wykorzystać do montażu drewnianych mebli. W ten sposób podkreślisz ich oryginalne wzornictwo. Oferowane w naszym sklepie akcesoria montażowe są bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane. Zapewniają trwałe połączenia elementów, ponieważ wykonaliśmy je z odlewów najwyższej jakości gwarantujących praktyczne i łatwe wykorzystanie. 

Jakie śruby i wkręty retro znajdziecie w naszym sklepie? Posiadamy w sprzedaży na przykład oryginalne elementy specjalnie rdzewione, które umożliwiają atrakcyjne ozdobienie i wykończenie rustykalnego mebla. W ofercie także rustykalne śruby torowe różnego rozmiaru płaskie i krzyżakowe czarne wkręty podkreślające stylistykę mebli vintage. Czarne wkręty meblowe wykonaliśmy z żeliwa dbając o wysokiej jakości odlewy. Dostępne rozmiary to m.in. średnica 3,5mm x długość 30mm, średnica 3,5mm x długość 35 mm, średnica 3,5mm x długość 35 mm oraz średnica 3mm x długość 20 mm.

W ofercie także rustykalna rdzewiona śruba torowa, której oryginalna forma pozwala zachować ciągłość rustykalnej aranżacji wnętrz. Wykonaliśmy ją z najwyższej jakości odlewu żeliwnego, dzięki czemu pozwala osiągać niezwykle spójne i solidne połączenia elementów.

Poza rustykalnymi wkrętami i śrubami w naszym sklepie znajdziecie także inne akcesoria meblowe, z pomocą których przygotujecie niebanalne meble i elementy wystroju wnętrz w klimacie retro. Są to na przykład żeliwne i stalowe nogi stołowe, uchwyty meblowe muszla, wsporniki półek, zawiasy meblowe, gałko meblowe, retro ćwieki dekoracyjne, cyferki na drzwi, emblematy nawiązujące do czasów wiktoriańskich, gałki do drzwi, haki wieszakowe w stylu retro, prowansalskim i wiejskim, niebanalne klamki kute oraz wiele innych przedmiotów. Warto podkreślić, że nasze produkty są wykonane ręcznie tradycyjnymi metodami z wykorzystaniem odlewów żeliwnych, stali prasowanej, drewna i ceramiki.