Menu

Brak produktów w koszyku.

Bezpieczne płatności


BEZPIECZEŃSTWO

Szanowny Kliencie! Chcemy, abyś poruszając się po naszej stronie, czuł się komfortowo i bezpiecznie. Aby to poczucie towarzyszyło Ci podczas składania zamówień, zadbaliśmy o:

SSL  posiadanie Certyfikatu SSL,który zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Jednocześnie jest to narzędzie, które potwierdza legalne działanie naszej firmy i wiarygodność funkcjonowania naszej strony internetowej.

ochrona danych osobowych  ochronę danych osobowych - Twoje dane są u nas bezpieczne i przetwarzane zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Polityka Prywatności obowiązująca w naszym sklepie znajduje się tutaj. W każdej chwili możesz zapoznać się z jej zasadami oraz decydować o udzielonych zgodach.


bezpieczne płatności  bezpieczeństwo płatności online - płatności elektroniczne w naszym sklepie obsługują serwisy: Przelewy24, PayU oraz PayPal, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Operatorzy umożliwiają zrealizowanie przelewów z ponad 350 banków, transakcji BLIK, płatności kartami płatniczymi, rozwiązaniami mobilnymi czy płatnościami odroczonymi.

1